про закриття провадження у справі
Справа № 819/416/16
07 липня 2016 р.
м.Тернопіль
Тернопільський окружний адміністративний суд, в складі:
головуючого судді Ходачкевич Н.І.
розглянувши у порядку письмового провадження в місті Тернополі справу за позовом Заступника керівника Тернопільської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області до Дочірнього підприємства "Тернопільський облавтодор" відкритого акціонерного товариство "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" про стягнення податкового боргу, -
До Тернопільського окружного адміністративного суду звернувся Заступник керівника Тернопільської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області до Дочірнього підприємства "Тернопільський облавтодор" відкритого акціонерного товариство "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" про стягнення податкового боргу.
07 липня 2016 року представник Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області подав клопотання про закриття провадження в зв'яку з відмовою від позову. Дане клопотання обгрунтовується тим, що стягувана сума боргу по даній справі погашена платником у добровільному порядку.
Представник Тернопільської місцевої прокуратури не заперечує проти поданого клопотання.
Відповідно до п.2 ч.1 ст. 157 КАС України провадження у справі підлягає закриттю, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що дії позивача не суперечать закону і не порушують чиї небуть права, свободи або інтереси, а тому, суд приймає відмову позивача від позову, що є підставою для закриття провадження у справі.
Керуючись п.2 ч.1 ст. 157 КАС України, суд, -
Закрити провадження у справі за позовом Заступникакерівника Тернопільської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області до Дочірнього підприємства "Тернопільський облавтодор" відкритого акціонерного товариство "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" про стягнення податкового боргу.
Копію ухвали надіслати сторонам які беруть участь у справі.
Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд в порядку і строки, передбачені ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України та набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Головуючий суддя Ходачкевич Н.І.
копія вірна
Суддя Ходачкевич Н.І.