Постанова від 12.04.2007 по справі 2/103

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

33001, м. Рівне, вул. Яворницького, 59

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

"12" квітня 2007 р. Справа № 2/103

Господарський суд Рівненської області у складі головуючого судді Савченка Г.І. за участю секретаря судового засідання Маслова К.Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом Відкритого акціонерного товариства "Кузнецовське АТП-15637"

до відповідача Кузнецовської об'єднаної державної податкової інспекції

Третя особа на стороні позивача без самостійних вимог на предмет спору Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради

про скасування повідомлення-рішення № 0000722350/0-324 від 14.02.2007 р.

Представники: від позивача -Куц І.О., гол. Бухгалтер Хомич О.А.;

від відповідача-зав.юр.сектора Невідомський О.А.,нач відділу Воротюк Л.О.

від третьої особи- не з'явився.

Статті 27, 29, 49, 51, 127 Кодексу адміністративного судочинства України роз'яснені.

ВСТАНОВИВ: Позивач -Відкрите акціонерне товариство “Кузнецовське АТП-15637»-в позовній заяві просить скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у м. Кузнецовську, правонаступником якої є Кузнецовська об'єднана державна податкова інспекція, від 14.02.2007 р. № 0000722350/0-324 про визначення податкового зобов'язання з податку на додану вартість в сумі 27.650,00 грн., в тому числі за основним платежем -18.437,00 грн., за штрафними (фінансовими) санкціями -9.217,00 грн.

В процесі вирішення спору позивач зменшив позовні вимоги, просить скасувати вказане повідомлення-рішення в частині основного платежу 11.849,00 грн., штрафних санкцій в сумі 5.925,00 грн.

Свої вимоги позивач обгрунтовує тим, що в рішенні зазначено, що на підставі акта перевірки №5/23-01332081 від 08.02.2007 р., встановлено порушення п. 4.1 ст. 4, пп. 15.1.13 п.5.1 ст.5, пп.7.4.3 п.7.4, пп.7.2.1, пп.7.2.6 п. 7.2 ст.7 Закону України «“Про податок на додану вартість», в зв'язку з цим незаконно було донараховано податок на додану вартість в сумі 11849,00 грн. по перевезенню пільгових категорій громадян, які здійснювались поза межами населеного пункту м. Кузнецовськ.

Пояснив, що відповідно до договору на перевезення пільгових категорій пасажирів від 03.04.2006 року, здійснює перевезення пільгових категорій пасажирів на приміських маршрутах (додатки № 1,2), а Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської ради зобов'язується проводити перерахунок коштів за перевезення пільгової категорії пасажирів кожного місяця, з урахуванням фактичних надходжень коштів субвенції до місцевого бюджету.

Згідно з ст. 31 Закону України «Про автомобільний транспорт» відносини автомобільного перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міських, приміських та міжміських, які не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування визначаються договором про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування, у якому встановлюються: перелік маршрутів загального користування, які буде обслуговувати автомобільний перевізник, умови організації перевезень, показники якості транспортного обслуговування населення, термін роботи автомобільного перевізника, зобов'язання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо облаштування маршруту, підтримки проїзної частини дороги та під'їзних шляхів у належному стані (тільки для міських автобусних маршрутів), розмір компенсації витрат автомобільного перевізника внаслідок перевезення пільгових пасажирів та регулювання тарифів, механізм їх виплати.

Згідно з Наказом Державного казначейства України №194 від 2004.11.04 "Про затвердження Роз'яснень щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету та Роз'яснень щодо застосування класифікації кредитування бюджету" під субсидіями розуміють всі невідплатні поточні виплати підприємствам, які не передбачають компенсації у вигляді спеціально обумовлених виплат або товарів і послуг в обмін на проведені платежі, а також видатки, пов'язані з відшкодуванням збитків державних підприємств. Код бюджетної класифікації КЕКВ 1310 (субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)) - це поточні платежі юридичним особам, які включають субсидії госпрозрахунковим підприємствам, установам та організаціям; субсидії підприємствам і організаціям сільського господарства; субсидії на покриття збитків підприємств; державна підтримка підприємств; приріст обігових коштів (в т. ч. шляхом внесків у статутні фонди); державна підтримка громадських організацій інші субсидії. Але чомусь в акті зазначено що ці субсидії йдуть за кодом КЕКВ 1343, хоча всі накладні проведені за кодом КЕКВ 1310.

Підприємства та організації, що одержують дотації та субсидії з бюджету, є одержувачами бюджетних коштів. Згідно з визначенням, наведеним у Порядку № 228 від 28 лютого 2002 р. "Порядок складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ", до цієї категорії належать підприємства і госпрозрахункові організації, громадські та інші організації, що не мають статусу бюджетної установи, які одержують безпосередньо через розпорядників кошти з бюджету як на фінансову підтримку чи уповноважені органами державної влади на виконання державних цільових програм і надання послуг.

Відповідно до ст. 16 Господарського кодексу України держава може надавати дотації суб'єктам господарювання: на підтримку виробництва життєво важливих продуктів харчування, на виробництво життєво важливих лікарських препаратів та засобів реабілітації інвалідів, на імпортні закупівлі окремих товарів, послуги транспорту, що забезпечують соціально важливі перевезення, а також суб'єктам господарювання, що опинилися у критичній соціально-економічній або екологічній ситуації, з метою фінансування капітальних вкладень на рівні, необхідному для підтримання їх діяльності, на цілі технічного розвитку, що дають значний економічний ефект, а також в інших випадках, передбачених законом.

Оскільки дотації та субсидії є одним із різновидів бюджетних коштів, то на їх одержувачів поширюються вимоги бюджетного законодавства, що стосуються як отримання, так і використання цих сум.

На одержувачів дотацій та субсидій поширюються вимоги бюджетного законодавства, що стосуються як отримання, так і використання таких коштів

Загальний порядок отримання та використання бюджетних асигнувань полягає в тому, що одержувачі бюджетних коштів використовують кошти державного бюджету відповідно до плану використання бюджетних коштів. При складанні цього документа слід керуватися Порядком складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ № 228 від 28.02.2002р.

Підприємства, що надають послуги з перевезення пасажирів, можуть одержувати відповідні суми дотацій (субсидій). Як передбачено ст. 40 Закону України «Про автомобільний транспорт»від 05.04.2001 р. № 2344-ІІІ, збитки пасажирського перевізника від пільгових перевезень і від перевезень за регульованими тарифами повністю компенсуються за рахунок коштів відповідних бюджетів. Рішення про виділення підприємствам та організаціям, що займаються пасажирськими перевезеннями, відповідних сум дотації з бюджету приймають місцеві органи влади.

Розрахунок компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян (сума дотації) провадиться виходячи з кількості пасажирів, які мають право безкоштовного та пільгового проїзду. Порядок обліку кількості перевезених пасажирів, включаючи тих, хто користується правом безкоштовного чи пільгового проїзду у громадському транспорті (автобуси, тролейбуси, трамвай), передбачено Інструкцією про порядок обліку пасажирів, що перевозяться громадським транспортом на маршрутах, затвердженою наказом Мінтрансу від 27.05.1996 р. за № 150.

Відповідно до 3.2.7 Закону України "Про податок на додану вартість" не є об'єктом оподаткування операцій з виплат у грошовій формі заробітної плати (іншим прирівняним до неї виплатам), а також пенсій, стипендій, субсидій, дотацій за рахунок бюджетів або Пенсійного фонду України чи фондів загальнообов'язкового соціального страхування (крім тих, що надаються у майновій формі).

Тому підприємству не потрібно нараховувати і сплачувати ПДВ з сум, які одержані з місцевого бюджету на компенсацію втрат від перевезень пільгових категорій.

Відповідач -Кузнецовська об'єднана державна податкова інспекція позов заперечує з підстав, викладених в акті перевірки та в письмових запереченнях. Суть заперечень зводиться до порушення платником податку п. 4.1 ст. 4, пп. 5.1.13 п. 5.1 ст. 5, пп. 7.4.3 п. 7.4 ст. 7 Закону України “Про додану вартість», в зв'язку з чим за лютий-липень 2006 р. донараховано податку на додану вартість в сумі 11.849,00 грн. По перевезенню пільгових категорій громадян, які здійснювались поза межами населеного пункту міста Кузнецовська.

Третя особа на стороні позивача без самостійних вимог на предмет спору -Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради,- в судове засідання не з'явилась, подала суду інформацію та копію документів щодо перерахування підприємству субвенцій за 2006 рік, зокрема, копії звітів-розрахунків за спірний період, копії платіжних доручень про перерахування Управлінням праці і соціального захисту населення (розпорядником бюджетних коштів) на відшкодування витрат за пільговий проїзд по розрахунках за спірний період. З платіжних доручень вбачається, що суми відшкодувань витрат не включені суми податку на додану вартість.

Вислухавши пояснення сторін, дослідивши докази у справі, господарський суд встановив, що оскаржуване повідомлення-рішення прийнято податковим органом за результатами планової виїзної документальної перевірки дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства ВАТ “Кузнецовське АТП-15637» за період з 01.07.2005 р. по 30.09.2006 р., про що свідчить акт перевірки від 08.02.2007 р. № 5/23-01332081.

Позивач оскаржує повідомлення-рішення в частині основного зобов'язання в сумі 11.849,00 грн. та штрафних (фінансових) санкцій в сумі 5.925,00 грн., що стосується господарських операцій з перевезення пільгових категорій громадян.

Позивач не оскаржує повідомлення-рішення в решті сум, які стосуються виключення з податкового кредиту сум податку на додану вартість у зв'язку з неналежним оформленням податкових накладних.

Давши оцінку доводам сторін, доказам у справі, суд прийшов до висновку, що позов не підлягає задоволенню із наступних підстав.

Перевіркою правильності визначення податку на додану вартість встановлено наступне.

Визначення податкових зобов'язань з податку на додану вартість підприємство здійснює відповідно до пп.7.3.1 п.7.3. ст.7 Закону України "Про податок на додану вартість" від 03.04.97р. №168/97-ВР зі змінами та доповненнями, де датою виникнення податкових зобов'язань з поставки товарів (робіт, послуг) на підприємстві вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

-або дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку як оплата товарів (робіт, послуг), що підлягають поставці, а у разі поставки товарів (робіт, послуг) за готівкові грошові кошти - дата їх оприбуткування в касі платника податку, а при відсутності такої - дата інкасації готівкових коштів у банківській установі, що обслуговує платника податку;

-або дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) - дата оформлення документа, що засвідчує факт виконання робіт (послуг) платником податку."

Визначення податкового кредиту на підприємстві здійснюється відповідно до пп.7.5.1 п.7.5 ст.7 Закону України "Про податок на додану вартість" від 03.04.97 р. №168/97-ВР зі змінами та доповненнями, де датою виникнення права платника податку на податковий кредит вважається дата здійснення першої з подій :

- або дата списання коштів з банківського рахунку платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), дата виписки відповідного рахунку (товарного чека) -в разі розрахунків з використанням кредитних дебетових карток або комерційних чеків;

- або дата отримання податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником податку товарів (робіт, послуг).

Перевіркою правильності визначення повноти нарахування та своєчасності сплати податку на додану вартість встановлено заниження податку на додану вартість в сумі 11.849,00 грн. по переведенню пільгових категорій громадян за лютий-липень 2006 року.

Документальній перевірці підлягали дані первинних документів ВАТ «Кузнецовське АТП-15637», а саме - банківських виписок, накладних, податкових накладних, виписок з розрахункових рахунків, даних укладених договорів за період з 01.07.2005р. по 30.09.2006р.

Дані реєстрів податкових накладних підлягали звірці з даними відповідних податкових накладних, первинними документами.

ВАТ "Кузнецовське АТП-15637" за перевіряємий період здійснювало перевезення пасажирів пільговиків, з урахуванням фактичних надходжень коштів субвенції з державного бюджету на покриття втрат від перевезення пільгових категорій населення.

Між ВАТ "Кузнецовське АТП-15637" в особі голови правління Пінчука І.А., що діє на підставі Статуту, іменований в подальшому "Перевізник" з однієї сторони, Кузнецовський міськвиконком в особі секретаря ради Магдича В.Ю., що діє на підставі Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", іменований в подальшому "Замовник" з другої сторони та Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради в особі начальника управління Сич Тетяни Борисівни, що діє на підставі Положення, іменований в подальшому "Розпорядник коштів" з третьої сторони, укладений договір б/н від 03.04.2006 року на 2006 рік.

Відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт", Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" "Замовник" доручає, а "Перевізник" зобов'язується здійснювати перевезення пільгових категорій пасажирів на приміських маршрутах.

Замовник має право вносити за погодженням з "Перевізником" зміни до договору щодо уточнення кількості маршрутів по перевезенню пасажирів та переліку категорій громадян, які мають право безкоштовного проїзду в автомобільному транспорті загального користування.

"Перевізник" щомісячно до 3 числа місяця, наступного за звітним, готує звіт, щодо кількості перевезених пільгових пасажирів, яка розрахована згідно з Інструкцією про порядок обліку пасажирів, що перевозяться громадським транспортом на маршрутах, затвердженою наказом Міністра статистики України від 27.05.1996 року № 150, зареєстрованою Міністерстві юстиції України за № 258/1283, але не більше фактичних перевезень, і надає "Замовнику".

"Розпорядник" зобов'язується проводити перерахування коштів "Перевізнику" за перевезення пільгової категорії пасажирів кожного місяця, на підставі затверджених "Замовником" звітів щодо кількості перевезених пасажирів пільговиків, з урахуванням фактичних надходжень коштів субвенції до місцевого бюджету, але не більше, ніж передбачено у міському бюджеті на ці видатки.

Акт звірки і кінцевий розрахунок проводити між "Перевізником" і "Розпорядником" до 5 числа наступного за звітним місяця, при цьому недофінансована сума минулих періодів враховується у наступному акті.

За невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим договором Сторони несуть відповідальність згідно норм чинного законодавства України.

Відповідальність за достовірність звітної інформації (обсягів фактично наданих "Перевізником" послуг) несе "Перевізник".

Контроль за "якістю та достовірністю фактично наданих "Перевізником" послуг здійснюють "Замовник" та "Розпорядник коштів".

Термін дії договору з 01.04.2006 року по 31 грудня 2006 року.

Договір вважається продовженим на наступний термін, якщо за місяць до закінчення його дії не поступило ніяких пропозицій від обох сторін. Аналогічний договір був укладений на 2005 рік.

Відповідно пункту 5 ст. З Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 01.06.2000р. №1776-111 із змінами та доповненнями, "У разі незастосування реєстраторів розрахункових операцій у випадках, визначених цим Законом, проводити розрахунки з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки з додержанням встановленого порядку їх ведення, крім випадків, коли ведеться облік через електронні системи прийняття ставок, що контролюються у режимі реального часу Державним казначейством України".

Відповідно розділу 6, 7 Положення "Про форму та зміст розрахункових документів", затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. № 105/5296 із змінами та доповненнями, внесеними наказом ДПА України від 09.07.2001 р. № 279 квитки на приміські та міські автомаршрути є розрахунковими документами, бланки яких виготовлені друкарським способом з урахуванням вимог, установлених відповідними центральними органами виконавчої влади, та які видаються при реєстрації розрахункових операцій за послуги з перевезення пасажирів у приміському, міському автотранспорті.

Квиток на приміський автомаршрут повинен містити обов'язкові реквізити, визначені формами типу ПА-1 (для приміських автобусів) або ПА-2 (для приміського маршрутного таксі), а також серію (чотири літери) та номер (шість цифр).

Квиток на міський автобус повинен містити обов'язкові реквізити, визначені формою типу МА-1, а також серію (чотири літери) та номер (шість цифр).

Усі реквізити квитків наносяться друкарським способом при їх виготовлені.

Підприємство при перевезенні пасажирів користується вищевказаними квитками, які реєструються в ДШ у м. Кузнецовську.

ВАТ "Кузнецовське АТП-15637" здійснює перевезення осіб пасажирським транспортом (крім таксомоторів) на приміських маршрутах відповідно до тарифів, які регулюються органом місцевого самоврядування.

Для затвердження тарифів на перевезення пасажирів, у тому числі і пасажирів пільгових категорій, підприємством розраховується середня вартість їздки одного пасажира. Згідно представлених документів для перевірки в середню вартість їздки враховано податок на додану вартість.

Згідно з нормами Законів №3551-ХІІ, №3721-ХП, №962-ХП та постанов №354, №555, а також інших нормативно-правових актів на безоплатне користування всіма видами міського та приміського транспорту (крім таксі) мають право окремі категорії населення, а саме: ветерани війни та праці, реабілітовані громадяни, пенсіонери, інваліди та інші категорії населення.

Збитки пасажирського перевізника від перевезень зазначених пільгових категорій пасажирів, а також від перевезень за регульованими тарифами згідно зі ст.7 Закону України "Про транспорт" від 10.11.1994 р. № 232/94-ВР із змінами та доповненнями та Закону України "Про автомобільний транспорт" від 05.04.2001 року № 2344-ІП із змінами та доповненнями компенсуються органами місцевого самоврядування за рахунок коштів відповідних бюджетів. Відповідно наказу Міністерства фінансів України "Про бюджетну класифікацію та запровадження" від 27.12.2001 року №604 із змінами та доповненнями, компенсація втрат підприємств і організацій від пільгових перевезень пасажирів здійснюється за відповідними кодами економічної класифікації видатків бюджету, та в порядку, встановленому Бюджетним кодексом.

Так, згідно з п.37 ст.2 Бюджетного кодексу субвенція - це міжбюджетний трансферт, який надається для використання на певну мету в порядку, визначеному тим органом, який прийняв рішення про надання субвенції. Для обліку поточних трансферів наказом №604 передбачено код економічної класифікації видатків бюджету - КЕКВ 1300, зокрема, КЕКВ 1343 "Інші поточні трансферти населенню".

Підприємство розраховує кількість перевезених пільгових пасажирів згідно з Інструкцією про порядок обліку пасажирів, що перевозяться громадським транспортом на маршрутах, затвердженою наказом Міністра статистики України від 27.05.1996 року №150, зареєстрованою Міністерстві юстиції України за № 258/1283. Крім того, разом з працівниками Управління праці та соціального захисту населення, ВАТ "Кузнецовське АТП-15637" періодично проводить фактичне обстеження кількості перевезених пасажирів пільгових категорій населення.

За перевіряємий період з 01.07.2005 року по 30.09.2006 року ВАТ "Кузнецовське АТП-15637" отримало з Державного бюджету субвенцію на компенсацію втрат від пільгового перевезення громадян в сумі 517 546,40 грн. (Дт З1-Кт 48/2).

Згідно представлених для перевірки та в сумі розрахунків про відшкодування втрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян у міському та приміському транспорті автомобільного сполучення, які подаються в Кузнецовський міськвиконком та тарифів на пільговий проїзд, перевіркою встановлено, що за перевіряємий період з Державного бюджету ВАТ "Кузнецовське АТП-15637" відшкодовувалась компенсація на покриття втрат від пільгового перевезення громадян разом з податком на додану вартість.

Підприємством за лютий-липень 2006 року до ДПІ у м. Кузнецовську були подані уточнюючі розрахунки податкових зобов'язань з податку на додану вартість, якими зменшується сума податку на додану вартість, що підлягала сплаті до бюджету. ВАТ "Кузнецовське АТП-15637" проведено коригування податкових зобов'язань за вищевказані періоди шляхом зменшення податку на додану вартість у розмірі 17924,33 грн., який був раніше нарахований та сплачений підприємством. Крім того ж ВАТ "Кузнецовське АТП-15637" з Державного бюджету отримано субвенцію на компенсацію втрат від пільгового перевезення громадян, яка включала в себе податок на додану вартість у розмірі 17924,33 грн.

Визначення бази оподаткування податком на додану вартість регулюється статтею 4 Закону України "Про податок на додану вартість" від 03.04.1997 р. № 168/97-ВР із змінами та доповненнями ".

Відповідно до пункту 4.1 статті 4 Закону України "Про податок на додану вартість" від 03.04.1997 року № 168/97-ВР із змінами та доповненнями" "Базою оподаткування операцій з поставки товарів (послуг) визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, визначеної за вільними цінами, але не нижче за звичайні ціни, з урахуванням акцизного збору, ввізного мита, інших загальнодержавних податків та зборів (обов'язкових платежів), згідно із законами України з питань оподаткування (за винятком податку на додану вартість, а також збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового рухомого зв'язку, що включається до ціни товарів (послуг)). До складу договірної (контрактної) вартості включаються будь-які суми коштів, вартість матеріальних і нематеріальних активів, що передаються платнику податку безпосередньо покупцем або через будь-яку третю особу в зв'язку з компенсацією вартості товарів (послуг)".

Відповідно пп.5.1.13 п.5.1 ст.5 Закону України "Про податок на додану вартість" від 03.04.1997 року № 168/97-ВР із змінами та доповненнями" надання послуг з перевезення осіб пасажирським транспортом (крім таксомоторів) у межах населеного пункту, тарифи які регулюються органом місцевого самоврядування відповідно до його компетенції, визначеної законом", звільнені від обкладання податком на додану вартість.

Суд погоджується з відповідачем, що відповідно до пп.7.4.3 п.7.4 ст.7 вищевказаного Закону у разі, коли товари (роботи, послуги), виготовлені та/або придбані, частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково - ні, до суми податкового кредиту включається та частка сплаченого (нарахованого) податку при їх виготовленні або придбанні, яка відповідає частці використання таких товарів (робіт, послуг) в оподатковуваних операціях звітного періоду.

Отже, до меж населеного пункту м. Кузнецовська відноситься тільки Залізнична станція, тому згідно представлених для перевірки звітів маршрут "м. Кузнецовськ -Залізнична станція" звільняється від оподаткування податком на додану вартість. Так, за період з лютого місяця по липень місяць 2006 року по маршруту "м. Кузнецовськ -Залізнична станція" податок на додану вартість становить 6075,33 грн. який зайво включений до податкових зобов'язань платником та підлягає коригуванню шляхом зменшення на дану суму податкових зобов'язань. Інші маршрути по перевезенню пільгових категорій громадян за 2006 рік здійснювались поза межами населеного пункту м. Кузнецовська, а це означає, що такі перевезення підлягають оподаткуванню податком на додану вартість у загальновстановленому порядку за ставкою 20 %.

Тому, в порушення п.4.1 ст.4, пп.5.1.13 п.5.1 ст.5, пп.7.4.3 п.7.4 ст.7 Закону України "Про податок на додану вартість" правомірно за лютий-липень місяць 2006 року донараховано податок на додану вартість в сумі 11.849,00 грн. по перевезенню пільгових категорій громадян, які здійснювались поза межами населеного пункту м. Кузнецовська.

На підставі вищевикладеного, керуючись статтями 94, 158 ч. 1, 160, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд ,-

ПОСТАНОВИВ:

1. В позові відмовити.

2. Сторона, яка не погоджується з постановою, має право на апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі, відповідно до ст. 160 КАС України -згідно складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя

Постанова складена в повному обсязі і підписана суддею "23" квітня 2007 р.