Ухвала від 04.07.2016 по справі 914/1329/16

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

04.07.2016 р. Справа №914/1329/16

Господарський суд Львівської області у складі головуючого судді Горецької З.В. за участю секретаря судового засідання Хороз І.Б., розглянув у відкритому судовому засіданні справу

за позовом Першого заступника керівника Самбірської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі позивача: ОСОБА_1 сільської ради Турківського району Львівської області, с. Риків, Львівської області

до відповідача: Державного підприємства «Турківське лісове господарство», м. Турка, Львівська область

про відшкодування шкоди, завданої державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства, в розмірі 212 715,74 грн.

Представники сторін:

від прокуратури: ОСОБА_2- прокурор

від позивача: не з'явився

від відповідача: ОСОБА_3- представник (довіреність бн)

Суть спору: На розгляд Господарського суду Львівської області подано позов Першого заступника керівника Самбірської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі позивача: ОСОБА_1 сільської ради Турківського району Львівської області, с. Риків, Львівської області, до відповідача: Державного підприємства «Турківське лісове господарство», м. Турка, Львівська область, про відшкодування шкоди, завданої державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства, в розмірі 212 715,74 грн.

Ухвалою від 20.05.2016 року порушено провадження у справі та призначено до розгляду на 02.06.2016 року.

В судовому засіданні 02.06.16р. розгляд справи відкладався на 04.07.16р.

В судове засідання прокуратура явку повноважного представника забезпечила, вимоги ухвал суду по справі не виконано.

26.05.16р. за вх. № 22467/16 в канцелярію господарського суду Львівської області поступило від Керівника Самбірської місцевої прокуратури клопотання вих.( № 30-31-16 від 23.05.16р.) про залишення позову без розгляду, згідно п. 2 ч.1 ст. 81 ГПК України.

Позивач в судове засідання не з»явився, вимоги ухвали про порушення провадження у справі не виконав, витребуванні судом документи не подав.

Відповідач в судове засідання з'явився, відзив та витребуванні судом документи не подав.

У зв»язку з невиконанням прокурором та сторонами вимог ухвал суду по справі в повному обсязі, з метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи на: 13.07.16 р. о 11:35 год.

2. Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області, зал судових засідань № 8 поверх 2.

3. Докази подавати з супровідним листом на адресу суду за три дні до дати судового засідання. Письмові докази, які представляються суду, оформляти відповідно до вимог статті 36 ГПК України;

4. Прокурору, сторонам: виконати вимоги ухвал суду по справі в повному обсязі, явка повноважних представників є обов'язковою.

5. Прокурору та позивачу повторно - подати оригінали додатків, долучених до позовної заяви - для огляду; надати всі наявні докази в обґрунтування правової позиції по суті спору; подати докази від державного реєстратора про включення позивача та відповідача до ЄДР станом на момент розгляду спору (за наявності); подати докази оплати заявленої до стягнення суми (за наявності); письмово обгрунтувати належність зазначення Позивачем ОСОБА_1 сільської ради та що всі, заявлені до стягнення в межах ціни позову, збитки повинні стягуватись саме на користь позивача; надати письмові пояснення чому перевірка проводилася в кварталах 21 та 22; надати письмові пояснення з посиланням на норми чинного законодавства щодо співвідношення розщеплення грошових коштів, які підлягають стягненню в державний, обласний та місцевий бюджети, надати суду документи, які підтверджують належність землі; на якій розташовані квартали 21 та 22 ОСОБА_1 сільської ради (довідка з Держземагенства, тощо); вжити заходи для добровільного врегулювання спору; явка повноважних представників є обов'язковою.

6. Прокурору та позивачу додатково: провести розрахунок завданої шкоди, згідно відповідної постанови Кабінету міністрів України;

- зазначити до якої категорії земель відноситься земелена ділянка, на якій вчинено незаконні порубки лісу (лісовий фонд, заповідний фонд, тощо)

- надати суду належно засвідченні копії: Акту раптової ревізії № 2; відомості № 1 самовільної порубки лісу по Ільницькому лісництву майстерська дільниця № 3, майстер лісу ОСОБА_4; відомості № 2 самовільної порубки лісу по Ільницькому лісництву майстерська дільниця № 3, майстер лісу ОСОБА_4; відомості № 3 самовільної порубки лісу по Ільницькому лісництву майстерська дільниця № 3, майстер лісу ОСОБА_4/

7. Відповідачу повторно - надати нормативно та документально обґрунтований відзив, докази в підтвердження обставин викладених у ньому (при направленні відзиву посилання на номер справи обов'язкове); докази перебування в Єдиному державному реєстрі станом на дату подання позовної заяви до господарського суду Львівської області; у випадку сплати заявленої до стягнення заборгованості повністю або частково надати належні докази (платіжні доручення або виписки банку); надати суду акт на постійне користування Державним підприємством «Турківське лісове господарство» земельною ділянкою, на якій вчинено самовільну рубку дерев, чи інші документи, які підтверджують право такого користування; надати суду матеріали лісовпорядкування та Проект організації та розвитку лісового господарства, вжити заходів для добровільного врегулювання спору; явка повноважного представника обов'язкова.

В разі невиконання вимог ухвали суду згідно п.5ст.83 ГПК України до винної сторони буде застосовано штрафні санкції в вигляді штрафу.

Суддя Горецька З. В.

Попередній документ
58762179
Наступний документ
58762181
Інформація про рішення:
№ рішення: 58762180
№ справи: 914/1329/16
Дата рішення: 04.07.2016
Дата публікації: 08.07.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: Застосування природоохоронного законодавства