Ухвала від 01.07.2016 по справі 821/4564/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

01 липня 2016 року м. Київ К/800/14652/16

Суддя Вищого адміністративного суду України Приходько І.В.,

перевіривши касаційну скаргу Державної податкової інспекції у м. Херсоні Головного управління ДФС у Херсонській області

на постанову Херсонського окружного адміністративного суду від 19.01.2015 р.

та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 26.04.2016 р.

у справі № 821/4564/14

за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1

до Державної податкової інспекції у м. Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

Державна податкова інспекція у м. Херсоні Головного управління ДФС у Херсонській області звернулась до Вищого адміністративного суду України із касаційною скаргою на постанову Херсонського окружного адміністративного суду від 19.01.2015 р. та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 26.04.2016 р. у справі № 821/4564/14.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 31.05.2016 р. касаційну скаргу Державної податкової інспекції у м. Херсоні Головного управління ДФС у Херсонській області було залишено без руху в зв'язку з тим, що скаржником не було додано документу про сплату судового збору та надано скаржнику строк до 21.06.2016 р. для усунення недоліків касаційної скарги у спосіб, визначений у даній ухвалі.

Відповідно до ч. 3 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду ставка судового збору складає 120 % ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.

Ставка судового збору, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви складала: за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру 2 відсотки розміру майнових вимог, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 4 розмірів мінімальної заробітної плати ( ч. 3 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» в редакції, що діяла на момент звернення позивача до суду з позовом).

Як вбачається з матеріалів касаційної скарги, предметом розгляду в даній справі є вимога про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, сума грошових зобов'язань за яким в загальній сумі складає 46 509,98 грн.

Отже, за звернення до суду з касаційною скаргою скаржнику необхідно було сплатити 2 192,40 грн.

Як встановлено суддею-доповідачем, скаржником до касаційної скарги додано платіжне доручення від 21.06.2016 р. № 729, з якого вбачається, що судовий збір сплачено у розмірі 219,24 грн., тобто у розмірі меншому ніж встановлено Законом.

Таким чином, у встановлений вказаною ухвалою строк та станом на 01.07.2016 р., вимоги даної ухвали скаржником виконано не в повному обсязі.

Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Виходячи з викладеного та в зв'язку із неповним виконанням вимог ухвали від 31.05.2016 р., суддя-доповідач приходить до висновку про наявність підстав для повернення названої касаційної скарги.

Керуючись ст. 108, ст. ст. 210 - 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

1. Касаційну скаргу Державної податкової інспекції у м. Херсоні Головного управління ДФС у Херсонській області повернути скаржнику.

2. Копію ухвали про повернення касаційної скарги разом із доданими до касаційної скарги матеріалами направити Державній податковій інспекції у м. Херсоні Головного управління ДФС у Херсонській області.

3. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого

адміністративного І.В. Приходько

суду України