Справа № 636/3445/15-п р.
12 серпня 2015 року м. Чугуїв
Суддя Чугуївського міського суду Харківської області Карімов І.В., розглянувши матеріал, який надійшов від начальника Чугуївського РВ ГУМВСУ в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 1732 КУпАП щодо ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, який тимчасово не працює, що мешкає за адресою: Харківська область м. Чугуїв вул.. Карбишева, буд.22/2,-
03.07.2015 року о 15 год. 00 хв. За адресою: м.Чугуїв, вул..Карбишева 22/2, ОСОБА_1 вчинив сварку зі своєю жінкою, під час якої висловлювався нецензурною лайкою, здійснив психологічний тиск, чим скоїв насильство в сім'ї та порушив вимоги ч.1ст.1732 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні свою провину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 1732 КпАП України визнав, щиро розкаявся.
Факт вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 1732 КпАП України підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення серії ХА № 156804 від 17 липня 2015 рок.
Санкцією ч. 1ст. 173-2 КУпАП передбачено адміністративне стягнення у виді громадських робіт на строк від тридцяти до сорока годин або адміністративного арешту на строк до семи діб.
При накладенні адміністративного стягнення, відповідно до ст. 33 КУпАП, враховується характер вчиненого правопорушення, особа ОСОБА_1, ступінь його вини, сімейний і майновий стан, відсутність обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, обставини, які пом'якшують відповідальність щире каяття, повне визнання своєї провини, клопотання ДІМ Чугуївського РВ ГУМВСУ в Харківській області.
Керуючись ст. 22 КУпАП, враховуючи малозначність вчиненого порушення, вважаю можливим звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Відповідно ст. 284 КпАП України при оголошенні усного зауваження по справі про адміністративне правопорушення органом (посадовою особою) виноситься постанова про закриття справи.
Керуючись ст.ст. 22, 1732 ч.1, 284 ч.2, 268 КУпАП,суддя -
Справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч.1 ст. 1732 КпАП України - закрити.
ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області протягом десяти днів з моменту її винесення.
Суддя: підпис.