Лугинський районний суд Житомирської області
Справа № 281/817/13-ц
Провадження по справі № 2/281/193/13
01 липня 2016 року смт. Лугини
Лугинський районний суд Житомирської області в складі:
головуючого -судді Бичківської К.Г.
при секретарі Стужук Н.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Лугини справу за позовом органу опіки та піклування Лугинської районної державної адміністрації в інтересах неповнолітнього ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів, -
05 листопада 2013 року Лугинським районним судом винесено рішення у справі за цивільним позовом органу опіки та піклування Лугинської районної державної адміністрації в інтересах неповнолітнього ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів.
17 грудня 2013 року Лугинським районним судом був виписаний виконавчий лист про стягнення з ОСОБА_2 судового збору в сумі 458,80 грн. на користь держави.
11 лютого 2016 року до суду надійшла постанова про відмову у відкритті виконавчого провадження від 02 лютого 2016 року, оскільки у виконавчому листі неправильно вказано ідентифікаційний номер боржника.
Сторони, які належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, в судове засідання не з'явились, заперечень проти виправлення помилки суду не надали.
Згідно із ч. 3 ст. 369 ЦПК України, неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити стягнення за виконавчим листом, а також витребувати виконавчий лист.
Відповідно до ч. 2 ст. 369 ЦПК України, суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий лист таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за виконавчим листом.
Судом встановлено, що у виконавчому листі по справі № 281/817/13-ц, виданому 17 грудня 2013 року, допущено помилку і неправильно зазначено ідентифікаційний номер боржника.
Отже, при оформленні виконавчого листа допущено помилку щодо зазначення ідентифікаційного номера боржника.
За таких обставин суд приходить до висновку про необхідність виправлення помилки у виконавчому листі, зазначивши, що ідентифікаційний номер боржника ОСОБА_2 - НОМЕР_1.
На підставі викладеного, керуючись ст. 369 Цивільного процесуального Кодексу України суд, -
Виправити помилку у виконавчому листі по цивільній справі за позовом органу опіки та піклування Лугинської районної державної адміністрації в інтересах неповнолітнього ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів, зазначивши, що ідентифікаційний номер боржника ОСОБА_2 - НОМЕР_1.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до апеляційного суду Житомирської області протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя ОСОБА_3