Ухвала від 08.06.2016 по справі 810/1777/16

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про зупинення провадження в адміністративній справі

08 червня 2016 року 810/1777/16

Київський окружний адміністративний суд , у складі головуючого судді Лиска І.Г.,

розглянувши в порядку письмового провадження клопотання представника позивача ОСОБА_1 про зупинення провадження в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Максимус Констракшн" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Максимус Констракшн" про визнання протиправними та скасування рішення про опис майна в податкову заставу та податкової вимоги,

ВСТАНОВИВ:

До Київського окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "Максимус Констракшн" з позовом до Державної податкової інспекція в Обухівському районі Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області про визнання протиправними та скасування Рішення про опис майна в податкову заставу від 20 квітня 2016 року №1626/10/1016-23-11 та Податкової вимоги від 20.04.2016 року №589-23.

У судовому засіданні 08.06.2016 року представники сторін не з'явились, про дату, час та місце розгляду справи були повідомлені належним чином.

06.06.2016 року до суду надійшло клопотання Генерального директора ТОВ "Максимус Констракшн" ОСОБА_1 про зупинення провадження у справі до надання позивачем додаткових доказів по справі.

Відповідно до частин 4, 5 ст.11 КАС України суд вживає передбачені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи та повинен запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати докази або з власної ініціативи витребувати докази, яких, на думку суду, не вистачає.

Докази суду надають особи, які беруть участь у справі. Суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи (ч.2 ст.69 КАС України).

Згідно з п.4 ч.2 ст.156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі у разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотання сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне зобов'язати позивача надати суду до 13 липня 2016 року додаткові докази, а також зупинити провадження у справі до отримання цих доказів.

Керуючись статтями 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

1. Провадження в адміністративній справі №810/1777/16 зупинити, у зв'язку з необхідністю надання позивачем додаткових доказів до 13 липня 2016 року - за обґрунтованим клопотанням сторони.

2. Призначити наступне судове засідання у справі 13 липня 2016 року о 10:00 год. у зв'язку з закінченням визначеного судом строку для надання цих доказів.

3. Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.

Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано в установлені строки.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається до Київського апеляційного адміністративного суду через Київський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення, а у разі постановлення ухвали у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, - протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Лиска І.Г.