Справа № 760/8723/16-п
Провадження 3-3435/16
14 червня 2016 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва Агафонов С.А., розглянувши адміністративну справу, що надійшла з Управління патрульної поліції в місті Києві про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.124 Кодексу України про адміністративні правопорушення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Донецька, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 і.п.н. в матеріалах справи відсутній,-
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії АП1 № 234925 від 11.05.2016 року, ОСОБА_1 13.03.2015 р. о 17.00 год. в м. Києві по вул. М. Липківського, 22, керуючи автомобілем марки «Тойота» д.н.з. НОМЕР_1, рухався по зустрічній смузі при наявності подвійної суцільної смуги, проявив неуважність до дорожньої обстановки, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем марки «Ніссан» д.н.з. НОМЕР_2, який рухався попереду та здійснював розворот, в результаті чого транспортні засоби отримали механічні пошкодження, крім того, водій автомобіля «Ніссан» тілесні ушкодження, чим порушив вимоги п.п. 2.3 (б), 11.4, 1.3 розділу 3.4 ПДР України, тобто вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 124 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав, щиро розкаявся у вчиненому.
Вина ОСОБА_1 підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення, постановою про закриття кримінального провадження від 22.04.16, витягом з ЄДРДР, схемою місця пригоди, письмовими поясненнями учасників пригоди.
Відповідно до ст. 277 КУпАП, справа про адміністративне правопорушення розглядається в п'ятнадцятиденний строк з дня одержання органом (посадовою особою), правомочним розглядати справу, протоколу про адміністративне правопорушення та інших матеріалів справи.
Відповідно до ч. 4 ст. 38 КУпАП України, у разі закриття кримінального провадження, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про закриття кримінального провадження.
Враховуючи те, що постановою слідчого ВР ДТП Солом'янського Управління поліції ГУ Національної поліції в м. Києві ОСОБА_2 від 22.04.2016 року закрито кримінальне провадження по факту дорожньо-транспортної пригоди, яка мала місце 13.03.2015 року під керуванням водія ОСОБА_1 тому на момент розгляду справи в суді, строк притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності сплинув.
Відповідно до п. 7 ст. 247 КУпАП України провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути почато, а розпочате підлягає закриттю за закінченням на момент розгляду справи строків, передбачених ст. 38 КУпАП України.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 38,256,283,284,124 КУпАП, суддя,-
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП - закрити в зв'язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Солом'янський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя Агафонов С.А.