Ухвала від 12.05.2010 по справі 2-а-43/09/1533

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

12 травня 2010 р.Справа № 2-а-43/09/1533

Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Алєксєєв В.О., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційними скаргами УДАІ ГУМВС України в Одеській області на постанову Южного міського суду Одеської області від 09.10.2009 р. по справі № 2-а-43/09/1533

позивач ОСОБА_1

відповідач ОСОБА_2, старший інспектор ДПС Комінтернівського ВДАІ, УДАІ ГУМВС України в Одеській області

3-тя особа

про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення ВН №067204,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Южного міського суду Одеської області від 09.10.2009р. позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, старший інспектор ДПС Комінтернівського ВДАІ, УДАІ ГУМВС України в Одеській області про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення ВН №067204 задоволено.

На зазначену Постановою суду УДАІ ГУМВС України в Одеській області подав апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України

Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 12.05.2010 р. задоволено клопотання УДАІ ГУМВС України в Одеській області про поновлення строку на апеляційне оскарження.

З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Одеським апеляційним адміністративним судом відсутні.

Керуючись ст.ст. 187, 189 КАС України, суддя -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою УДАІ ГУМВС України в Одеській області .

Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги у їх відсутність.

Запропонувати особам, які беруть участь у справі подати до Одеського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.

Надіслати особам, які беруть участь у справі копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії заяви про апеляційне оскарження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Алєксєєв В.О.

Попередній документ
58509886
Наступний документ
58509888
Інформація про рішення:
№ рішення: 58509887
№ справи: 2-а-43/09/1533
Дата рішення: 12.05.2010
Дата публікації: 01.07.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Одеський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Старі категорії (адм); Справи зі спорів фіз. чи юр. осіб із суб’єктами владних повноважень, у тому числі їх органів на місцях, щодо оскарження їх правових актів індивідуальної дії, дій або бездіяльності (крім тих, що пов’язані з публічною службою), (усього), у тому числі:; Міністерства внутрішніх справ України