Справа № 288/1287/15-к
Провадження № 1-кс/288/81/16
22 червня 2016 року. смт. Попільня
Суддя Попільнянського районного суду Житомирської області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання ОСОБА_2 про відвід судді ОСОБА_3 в кримінальному провадженні, відносно ОСОБА_2 , що обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.186 КК України,
Під час розгляду кримінального провадження відносно ОСОБА_2 , що обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.186 КК України, надійшло клопотання від обвинуваченого ОСОБА_2 про відвід судді ОСОБА_3 .
Суд, розглянувши матеріали клопотання про відвід судді ОСОБА_3 , приходить до висновку, що їх належить передати до канцелярії суду, так як матеріали справи було передано для розгляду помилково, оскільки клопотання не розглядалося судом в залі судового засідання, під час розгляду кримінального провадження.
На підставі вищевикладеного, клопотання ОСОБА_2 про відвід судді ОСОБА_3 , слід передати до канцелярії суду.
Керуючись ст. ст.35 КПК України,
Клопотання ОСОБА_2 про відвід судді ОСОБА_3 в кримінальному провадженні, відносно ОСОБА_2 , що обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.186 КК України передати до канцелярії Попільнянського районного суду Житомирської області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Попільнянського
районного суду ОСОБА_1