Постанова від 14.06.2016 по справі 528/255/16-а

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 червня 2016 р. Справа № 528/255/16-а

Колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду у складі

Головуючого судді: Подобайло З.Г.

Суддів: Тацій Л.В. , Григорова А.М.

за участю секретаря судового засідання Гришко Ю.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, яка діє також в інтересах малолітньої доньки ОСОБА_4 на постанову Гребінківського районного суду Полтавської області від 11.05.2016р. по справі № 528/255/16-а

за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, яка діє також в інтересах малолітньої доньки ОСОБА_4

до Управління праці та соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації Полтавської області треті особи Служба у справах дітей Гребінківської районної державної адміністрації Полтавської області , Гребінківська районна державна адміністрація Полтавської області , Департамент праці та соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації

про визнання бездіяльності протиправною та спонукання до вчинення дій,

ВСТАНОВИЛА:

01 квітня 2016 року ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, яка діє також в інтересах малолітньої доньки ОСОБА_4 (далі - позивачі) звернулись до Гребінківського районного суду Полтавської області з позовом до Управління праці та соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації Полтавської області (далі - відповідач), треті особи, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Гребінківська районна державна адміністрація Полтавської області, Департамент праці та соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації, в якому просить суд: визнати протиправним бездіяльність відповідача щодо нездійснення обчислення та нарахування житлової субсидії, зобов'язати відповідача призначити позивачам субсидію на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний сезон з 01 жовтня 2015 року по 30 квітня 2016 року, на неопалювальний сезон - з 01 травня 2016 року по 30 вересня 2016 року.

Постановою Гребінківського районного суду Полтавської області від 11 травня 2016 року відмовлено в задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, яка діє також в інтересах малолітньої доньки ОСОБА_4

Не погодившись з постановою суду першої інстанції, позивачі подали апеляційну скаргу, вважають постанову суду першої інстанції прийнятою з порушенням норм матеріального та процесуального права, з порушенням вимог щодо законності та обґрунтованості, вважають , що висновки суду не відповідають обставинам справи, просить суд апеляційної інстанції скасувати постанову Гребінківського районного суду Полтавської області від 11.05.2016 року, постановити нове рішення про задоволення в повному обсязі позовних вимог ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, яка діє також в інтересах малолітньої доньки ОСОБА_4

Управління праці та соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації Полтавської області заперечує проти задоволення вимог апеляційної скарги , вважає постанову суду першої інстанції правомірною , просить відмовити у задоволенні апеляційної скарги, постанову суду першої інстанції залишити без змін.

Департамент праці та соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації заперечує проти задоволення вимог апеляційної скарги , вважає постанову суду першої інстанції обґрунтованою і законною, а позовні вимоги - безпідставними, просить залишити без задоволення апеляційну скаргу , постанову Гребінківського районного суду Полтавської області від 11 травня 2016 року залишити без змін.

Апеляційна скарга розглядається відповідно до ч. 1 ст. 41 КАС України, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи, постанову суду першої інстанції та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає задоволенню, виходячи з наступних підстав.

Матеріали справи свідчать, що 01.12.2015 року ОСОБА_1 звернувся до Управління праці та соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації Полтавської області із заявою про призначення житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг будинку, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 До заяви додано: довідка про склад сім'ї та декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії (а.с. 19-20). Заява відправлена поштою 01.12.2015 року рекомендованим листом з повідомленням про вручення, згідно з яким заяву відповідачем отримано 03.12.2015 року ( зворот а.с. 21).

Довідка про склад сім'ї та акт обстеження матеріально-побутових умов (а.с. 20, 91) свідчать, що за адресою АДРЕСА_1 зареєстровані та проживають ОСОБА_1, його дружина ОСОБА_2, донька ОСОБА_3, онучка ОСОБА_4 (позивачі по справі). В декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії за вказаною адресою, не зазначено період, за який наводяться доходи відповідних осіб (а.с. 19, 35).

30.12.2015 року відповідачем направлено запит до Гребінківського відділення Лубенської ОДПІ щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про джерела та суми отриманих доходів фізичних осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій, в тому числі від здійснення підприємницької діяльності, щодо позивачів (а.с. 75-80).

Відповідь на вказаний запит отримана відповідачем в електронному вигляді того ж дня, з якої вбачається, що ОСОБА_3 у 2014 році отриманий дохід від підприємницької діяльності (а.с. 81-87).

30.12.2015 року ОСОБА_1 звернувся із усною заявою до відповідача щодо вирішення питання нарахування житлової субсидії, на яку отримав повідомлення, що нарахування субсидії буде проведено після 15.01.2016 року.

18.01.2016 року позивач звернувся до посадової особи відповідача з питання нарахування житлової субсидії, яка повідомила, що станом на час звернення не отримано відомостей від Гребінківського відділення Лубенської об'єднаної податкової інспекції Головного управління ДФС в Полтавській області про доходи осіб, які зареєстровані та проживають в будинку АДРЕСА_1, отже провести нарахування житлової субсидії є неможливим.

19.01.2016 року ОСОБА_1 звернувся за роз'ясненням до спеціаліста Гребінківського відділення Лубенської об'єднаної податкової інспекції.

20.01.2016 року в телефонному режимі позивач дізнався , що відомості про доходи осіб, які зареєстровані та проживають в будинку АДРЕСА_1, направлені електронною поштою на адресу Управління праці та соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації ще 30.12.2015 року.

20.01.2016 року за вх. № 98/18-04 позивач звернувся зі скаргою до начальника Управління праці та соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації ОСОБА_6 на бездіяльність посадової особи відповідача.

За результатами розгляду скарги позивача відповідачем надана відповідь від 25.01.2016 року за № 18-04/55, якою ОСОБА_1 запропоновано надати до Управління праці та соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації щорічні декларації про доходи ОСОБА_3 від підприємницької діяльності за 2014 рік (а.с.66).

Аналогічну вимогу містить також лист відповідача від 23.03.2016 року за №18-04/657 за підписом ОСОБА_7, направлений на адресу ОСОБА_1, в якому позивача повідомлено, що у випадку ненадання витребуваних документів, йому буде відмовлено у призначенні субсидії (а.с.65).

Крім того, 12.04.2016 року за № 18-04/886 та 13.04.2016 року за № 18-04/899 відповідачем направлено Гребінківському відділенню Лубенської ОДПІ запити з приводу отримання відомостей про доходи від підприємницької діяльності за 2014 рік ОСОБА_3 для призначення субсидії (а.с. 61, 63), у наданих на які Гребінківським відділенням Лубенської ОДПІ 13.04.2016 за № 343/10/16-09-17-29 та 15.04.2016 року № 384/10/16-09-17-29 відповідях зазначено, що ОСОБА_3 зареєстрована та перебуває обліку як фізична особа-підприємець з 26.08.2014 року, в період з 01.09.2014 року по 31.12.2014 року перебувала на спрощеній системі оподаткування (група 2 ставка 20%), річна звітність ОСОБА_3 щодо отримання доходів від підприємницької діяльності по загальній системі оподаткування за 2014 рік не подавалась (а.с. 62, 64).

Відмовляючи у задоволенні позовних вимог, суд першої інстанції виходив з того, що згідно з Порядком № 848 субсидія не може бути призначена за зверненням позивача ОСОБА_1 без відомостей про доходи від підприємницької діяльності ОСОБА_3 по загальній системі оподаткування за 2014 рік, яка відсутня у ДФС, отже, бездіяльність відповідача щодо нездійснення обчислення та нарахування субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за заявою ОСОБА_1 від 01.12.2015 року є правомірною та відповідає вимогам ч. 3 ст. 2 КАС України, оскільки відповідач не отримав усіх необхідних для призначення субсидії документів згідно з Порядком № 848.

Проте , колегія суддів не погоджується з висновками суду першої інстанції щодо відмови у задоволенні позовних вимог, виходячи з наступного.

Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України, ч.1 ст.9 Кодексу адміністративного судочинства України суд при вирішенні справи має керуватися принципом законності, відповідно до якого має перевіряти, чи діяли органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові особи лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Умови призначення та порядок надання громадянам щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також один раз на рік субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива визначені Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» від 21 жовтня 1995 року № 848 (в редакції, що була чинною на час виникнення спірних правовідносин) (далі - Положення).

Відповідно до пункту п'ятого «Положення» для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб за цей місяць, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку другої групи. - двох прожнткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку третьої групи, - трьох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб.

З метою реалізації механізму отримання інформації з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків щодо доходів фізичних осіб відповідно до пункту 13 «Положення», спільним наказом Міністерства соціальної політики України та Міністерства фінансів України від 20 квітня 2015 року № 431/447 було затверджено «Порядок надання Державною фіскальною службою України інформації з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про доходи фізичних осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій» (зареєстровано в Міністерсві юстиції України 30 квітня 2015 року за № 485/26930), який регламентує обмін інформацією між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад (далі - органи соціального захисту населення) та Державною фіскальною службою України (далі - ДФС), правила складання та подання органами соціального захисту населення запитів на отримання інформації з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (далі - ДРФО) про доходи фізичних осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії.

Відповідно до пункту 8 Положення для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється, виходячи з нарахованих особам доходів без урахування податку з доходів фізичних осіб, відомості про які надаються структурним підрозділам з питань соціального захисту населення ДФС, Пенсійним фондом України, фондами соціального страхування, вищими навчальними закладами у порядку, визначеному пунктом 13 цього Положення, а також розмірів державної соціальної допомоги, що виплачується структурними підрозділами з питань соціального захисту населення (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня").

Згідно з пунктом 12 Положення субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного сукупного доходу осіб, зазначених у пункті 7 цього Положення, а для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива - на основі річного доходу осіб за попередній календарний рік.

Якщо субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається у I кварталі року, середньомісячний сукупний дохід визначається за перші три квартали попереднього року, в інших випадках - за попередній календарний рік.

До середньомісячного сукупного доходу пенсіонера враховується розмір пенсійної виплати за місяць, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.

Для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб за цей місяць, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку другої групи, - двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку третьої групи, - трьох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб.

Пунктом 13 Положення визначено , що для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації (орендарі - за місцем проживання):

заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами;

довідки про доходи - у випадках, передбачених абзацом третім пункту 12 цього Положення, а також у разі зазначення у декларації інших отриманих доходів, інформація про які відсутня у ДФС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у порядку, встановленому цим Положенням;

договір найму (оренди) житла (за наявності).

Зазначені заява та декларація можуть бути надіслані поштою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації заявника (орендарі - за місцем проживання).

Забороняється вимагати від громадян документи, що не передбачені цим Положенням.

Для нарахування субсидій на запит структурних підрозділів з питань соціального захисту населення у п'ятиденний строк з дня його отримання подаються відомості про:

склад зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб - житлово-експлуатаційними організаціями або іншими органами, що визначені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування; у сільській місцевості - сільськими (селищними) радами; органами самоорганізації населення. У разі неподання на запит структурному підрозділу з питань соціального захисту населення у встановлені терміни відомостей про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб для призначення субсидії використовуються дані, зазначені у декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за її призначенням;

доходи осіб з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків - ДФС у порядку, встановленому Мінсоцполітики та Мінфіном;

суми пенсійних виплат осіб, пенсії яким призначені відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (крім військовослужбовців строкової служби та членів їх сімей), а також осіб, які отримують пенсії не за місцем реєстрації - Пенсійним фондом України.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення мають право робити запити та безоплатно отримувати у строк до 15 календарних днів від ДФС, Державтоінспекції, інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання, які здійснюють технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, вищих навчальних закладів, фондів соціального страхування інформацію, необхідну для призначення субсидій та проведення перевірок достовірності даних, отриманих від осіб, які звертаються за призначенням субсидій.

Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання відомостей, визначених абзацами восьмим - дванадцятим цього пункту.

Матеріали справи свідчать, що 01 грудня 2015 року позивач ОСОБА_1, діючи у тому числі в інтересах дружини ОСОБА_2, доньки ОСОБА_3 та онуки ОСОБА_4, звернувся до Управління праці та соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації Полтавської області з письмовою заявою щодо призначення субсидії, до якої було додано довідку про склад сім'ї та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії.

30.12.2015 року відповідачем від Гребінківського відділення Лубенської ОДПІ отримано відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про одержаний ОСОБА_3 у 2014 році дохід від підприємницької діяльності.

Крім того, на додатково направлені запити Гребінківським відділенням Лубенської ОДПІ повідомлено відповідача, що ОСОБА_3 зареєстрована та перебуває обліку як фізична особа-підприємець з 26.08.2014 року, в період з 01.09.2014 року по 31.12.2014 року перебувала на спрощеній системі оподаткування (група 2 ставка 20%), річна звітність ОСОБА_3 щодо отримання доходів від підприємницької діяльності по загальній системі оподаткування за 2014 рік не подавалась.

Як передбачено пунктами 296.1.- 296.2., 296.9. ст. 296 Податкового кодексу України(в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) платники єдиного податку першої - третьої груп ведуть облік у порядку, визначеному підпунктами 296.1.1 - 296.1.3 цього пункту.

Платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені пунктом 295.1 статті 295 цього Кодексу.

ОСОБА_8 податкова декларація подається, якщо платник єдиного податку не допустив перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у пункті 291.4 статті 291 цього Кодексу, та/або самостійно не перейшов на сплату єдиного податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої, третьої або п'ятої групи.

Форми податкових декларацій платника єдиного податку, визначених пунктами 296.2 і 296.3 цієї статті, затверджуються в порядку, встановленому статтею 46 цього Кодексу.

Системний аналіз наведених правових норм свідчить про відсутність обмежень щодо призначення житлових субсидій приватним підприємцям, у тому числі тих, що перебувають на спрощеній системі оподаткування. Адже, останнім абзацом пункту 12 Положення чітко встановлено порядок визначення доходу для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку.

Крім того, перебуваючи на спрощеній системі оподаткування, ОСОБА_3 зобов'язана подавати до контролюючого органу податкові декларації за встановленою формою саме для платника єдиного податку.

Подання ОСОБА_3 річної звітності про доходи, отримані від підприємницької діяльності по загальній системі оподаткування, чинним податковим законодавством України не передбачено.

За таких умов, вимога відповідача щодо надання ОСОБА_3 річної звітності про доходи, отримані від підприємницької діяльності по загальній системі оподаткування є протиправною.

Позивач ОСОБА_9 та члени його сім'ї не отримували доходів, інформація

про які відсутня у ДФС, а тому відомості про такі доходи в декларації не зазначені.

Крім того, заявники не виявили бажання про призначення субсидії на основі середньомісячного (за три місяці, що передують місяцю, з якого призначається субсидія) сукупного доходу осіб, зазначених у пункті 7 цього Положення.

Враховуючи те , що рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання відомостей , заява про призначення житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг будинку, розташованого за адресою: вул. Жовтнева ( перейменована на Євгена Гребінки), 27, м. Гребінка Полтавської області ОСОБА_1 подана 01.12.2015 року, але відповідне рішення за вказаною заявою Управлянням праці та соціального захисту населення Гребінківської районної

державної адміністрації Полтавської області на момент розгляду справи не прийнято.

Враховуючи наведене, колегія суддів вважає, що суд першої інстанції помилково дійшов висновку про правомірність дій відповідача щодо нездійснення обчислення та нарахування субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за заявою ОСОБА_1 від 01.12.2015 року в зв'язку з ненаданням позивачем усіх необхідних документів для призначення субсидії.

Згідно з ч. 1, 2 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Таким чином колегія суддів дійшла висновків , що порушені права позивачів підлягають відновленню, шляхом визнання дій неправомірними щодо нездійснення обчислення та нарахування житлової субсидії та зобов'язання відповідача призначити позивачам субсидію на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний сезон з 01 жовтня 2015 року по 30 квітня 2016 року, на неопалювальний сезон - з 01 травня 2016 року по 30 вересня 2016 року.

Наведене не враховано судом першої інстанції , тому постанова суду першої інстанції підлягає скасуванню відповідно положень ст. 202 КАС України з прийняттям нової постанови про часткове задоволення позовних вимог, а доводи апеляційної скарги позивачів знайшли своє підтвердження.

Розподіл судових витрат здійснюється у відповідності до положень ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись ст.ст. 160, 167, 195, 196, п. 3 ст. 198, ст. 202, 205, 207, 209, 254 Кодексу адміністративного судочинства, колегія суддів, -

ПОСТАНОВИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, яка діє також в інтересах малолітньої доньки ОСОБА_4 задовольнити.

Постанову Гребінківського районного суду Полтавської області від 11.05.2016р. по справі № 528/255/16-а скасувати.

Прийняти нову постанову, якою позов ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, яка діє також в інтересах малолітньої доньки ОСОБА_4 .

Визнати протиправною бездіяльність Управління праці та соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації Полтавської області щодо нездійснення обчислення та нарахування ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, яка діє також в інтересах малолітньої доньки ОСОБА_4 житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний сезон з 01 жовтня 2015 року по 30 квітня 2016 року, на неопалювальний сезон - з 01 травня 2016 року по 30 вересня 2016 року.

Зобов'язати Управління праці та соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації Полтавської області призначити ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, яка діє також в інтересах малолітньої доньки ОСОБА_4 субсидію на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний сезон з 01 жовтня 2015 року по 30 квітня 2016 року, на неопалювальний сезон - з 01 травня 2016 року по 30 вересня 2016 року.

Стягнути на користь ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 551,20 грн. за подання позовної заяви та у розмірі 606,32 грн. за подання апеляційної скарги за рахунок бюджетних асигнувань Управління праці та соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації Полтавської області.

Постанова набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня складання постанови у повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Головуючий суддя (підпис)Подобайло З.Г.

Судді(підпис) (підпис) Тацій Л.В. Григоров А.М.

Повний текст постанови виготовлений 21.06.2016 р.