Ухвала від 13.06.2016 по справі 920/1452/15

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

13.06.2016 Справа № 920/1452/15

Господарський суд Сумської області у складі судді Яковенка В.В., за участю секретаря судового засідання Балицького В.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Сумської області матеріали справи № 920/1452/15, порушеної за заявою кредитора - Охтирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Сумській області до боржника фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 (42700, АДРЕСА_1, код НОМЕР_1) про визнання банкрутом,

Представники сторін:

Від кредитора: Охтирська ОДПІ - Шведченко С.О. (довіреність № 1317/10/18-11-10-02-28 від 17.02.2016);

Від боржника - не з'явився

Ліквідатор - Корнілов Є.О.

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Сумської області від 12.10.2015 боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Корнілова Є.О.

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі Закон) ліквідатор подав до суду на затвердження звіт та ліквідаційний баланс банкрута, з яких встановлено, що ліквідатором були вчинені всі необхідні дії для виявлення ліквідаційної маси боржника для погашення вимог кредиторів.

У ході ліквідаційної процедури майнових активів банкрута не виявлено, зокрема: сільськогосподарська техніка, транспортні засоби, об'єкти підвищеної небезпеки, великовантажні та інші технологічні транспортні засоби, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, трубопроводи, об'єкти нафтогазового комплексу, ділянки надр, наданих для експлуатації та будівництва підземних споруд за боржником не зареєстровані, право власності та право користування на земельну ділянку за банкрутом не виявлено, об'єкти комунальної власності територіальної громади міста, які обліковуються на балансі управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради Сумської області з ФОП ОСОБА_1 не укладалися, рахунки в банківській установі закриті, про що свідчать відповіді Держсільгоспінспекції в Сумській області, УДАІ УМВС України в Сумській області, Управління Держпраці у Сумській області, Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, Охтирської міської ради.

Відповідно інформаційної довідки з Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна № 53241031 від 15.02.2016 за фізичною особою ОСОБА_1 обліковується 1/8 частка житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами за адресою: Луганська область, м. Антрацит, вул. Гоголя, 2, загальною площею 82,1 кв.м (житлова площа 41,7 кв.м), відомості про інші речові права та відомості з Державного реєстру іпотек відсутні.

Як вбачається з поданих документів, Торгово-промисловою палатою України було надано Сертифікат № 6101 від 01.04.2016, яким засвідчено форс-мажорні обставини (обставини непереробної сили), зокрема акти тероризму на території міста Антрацит Луганської області, які унеможливлюють виконання повноважень ліквідатора, а саме збереження майна, функції управління та розпорядження майном банкрута.

У судовому засіданні представник Охтирської ОДПІ надала клопотання про долучення до матеріалів справи інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єкта фізичної особи ОСОБА_1 № 60336949 від 31.05.2016 згідно якої, відомості про право власності на нерухоме майно відсутні.

У зв'язку з відсутністю майнових активів банкрута, вимоги ініціюючого кредитора - Охтирської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Сумській області в сумі 974461 грн. 98 коп. залишились непогашеними. Інших кредиторів виявлено не було.

Згідно з ч. 5 ст. 45 Закону вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

На підставі викладеного, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута підлягають затвердженню судом, підприємницька діяльність фізичної особи - припиненню, провадження у справі також підлягає припиненню.

Керуючись ст. ст. 46, 83 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута - фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 (42700, АДРЕСА_1, код НОМЕР_1).

2. Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 (42700, АДРЕСА_1, код НОМЕР_1).

3. Провадження у справі припинити.

4. Ухвалу надіслати: кредитору, банкруту, державному реєстратору, органу державної статистики для виключення фізичної особи-підприємця з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців України, ліквідатору, Головному управлінню юстиції у Сумській області, ВДВС.

СУДДЯ В.В. ЯКОВЕНКО

Попередній документ
58274179
Наступний документ
58274181
Інформація про рішення:
№ рішення: 58274180
№ справи: 920/1452/15
Дата рішення: 13.06.2016
Дата публікації: 16.06.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Сумської області
Категорія справи: Справи про банкрутство