Справа № 3 - /09
10 березня 2009 року смт. Лугини
Суддя Лугинського районного суду Житомирської області Бичківська К.Г., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли від Лугинського РВ УМВС України про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження,
проживаючого в АДРЕСА_1, не працюючого
за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ОСОБА_1 06.03.2009 року близько 22.00 год. біля бару «Руслан» на вул. Центральній в с. Повч, Лугинського району перебував у нетверезому стані, висловлювався нецензурною лайкою, безпричинно чіплявся до громадян, на зауваження не реагував, чим порушив громадський порядок та спокій громадян, що стверджується протоколом ЖИ № 006598 від 10.03.2009 року.
Допитаний в судовому засіданні порушник вину свою визнав, суду пояснив, що дійсно висловлювався нецензурними словами та чіплявся до громадян.
Заслухавши пояснення порушника, дослідивши матеріали адміністративної справи вважаю, що громадянин ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП.
Керуючись ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти стягнення у вигляді штрафу в сумі 51,00 грн. в дохід держави.
Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Житомирського апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги чи протесту прокурора і може бути пред'явлена до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.
Суддя