Ухвала від 25.05.2016 по справі 808/3770/15

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

25 травня 2016 рокусправа № 808/3770/15

Колегія суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого судді: Лукманової О.М.

суддів: Божко Л.А. Прокопчук Т.С.

при секретарі: Сонник А.В.

розглянувши матеріали адміністративної справи за апеляційною скаргою Миколаївської митниці ДФС на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 03 листопада 2015 року у справі № 808/3770/15 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кліон» до Миколаївської митниці ДФС про визнання протиправними та скасування рішення про коригування митної вартості товарів та картки відмови в прийнятті митної декларації, -

ВСТАНОВИЛА:

Постановою Запорізького окружного адміністративного суду від 03.11.2015 року позовні вимоги ТОВ «Кліон» задоволено. Відповідач - Миколаївська митниця ДФС не погодившись з вищезазначеною постановою суду, подав 10.12.2015 року до суду апеляційну скаргу.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 23.02.2016 року відкрито апеляційне провадження. Справа призначена до розгляду на 07.04.2016 року.

10.03.2016 року до суду надійшло клопотання представника Миколаївської митниці ДФС про проведення судового засідання у режимі відеоконференції та доручити Миколаївському окружному адміністративному суду забезпечити проведення такого судового засідання.

Ухвалою суду від 10.03.2016 року було доручено Миколаївському окружному адміністративному суду забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за участю представника Миколаївської митниці ДФС 06 квітня 2016 року о 11:00 год.

Відповідно до ч. 1-3 ст. 122-1 КАС України суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, іншого учасника адміністративного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь. Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.

В судовому засіданні 25.05.2016 року представник Миколаївської митниці ДФС заявив клопотання про проведення наступного судового засідання у режимі відеоконференції.

Зважаючи на те, що в судовому засіданні 25.05.2016 року було оголошено перерву для надання сторонами по справі додаткових доказів, розгляд апеляційної скарги відкладено на 01 червня 2016 на 10:00 год.

Оскільки розгляд апеляційної скарги Миколаївської митниці ДФС на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 03.11.2015 року не закінчено, існує подальша необхідність у проведенні судових засідань у режимі відеоконференції.

Керуючись ст.ст. 122, 122-1, 196 КАС України, -

УХВАЛИЛА:

Доручити Миколаївському окружному адміністративному суду забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за участю представника Миколаївської митниці ДФС 01 червня 2016 року 10:00 год.

Копію ухвали направити сторонам по справі та Миколаївському окружному адміністративному суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя: О.М. Лукманова

Судді: Л.А. Божко

Т.С. Прокопчук