Ухвала від 19.05.2016 по справі 323/3282/15-ц

Дата документу Справа №

Апеляційний суд Запорізької області

Єдиний унікальний № 323/3282/15 Головуючий у 1 інстанції: Галчанський С.В.

№ провадження 22-ц778/1598/16 Суддя-доповідач: Стрелець Л.Г.

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 травня 2016 р. м. Запоріжжя

Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Запорізькій області у складі:

головуючого Стрелець Л.Г.,

суддів Гончар М.С.,

Каракуші К.В.,

при секретарі: Путій Д.В..

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства «Акцент-Банк» на рішення Оріхівського районного суду Запорізької області від 21 січня 2016 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Акцент-Банк» до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИЛА:

У жовтні 2015 року ПАТ «Акцент-Банк» звернулось до суду з позовом до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості.

В обґрунтування позову зазначало, що відповідно до укладеного договору № б/н від 29.01.2013 року відповідач отримав кредит у розмірі 3 000 грн. 00 коп. у вигляді встановленого кредитного ліміту на платіжну картку зі сплатою відсотків за користування кредитом у розмірі 30,00% на рік на суму залишку заборгованості за кредитом з кінцевим терміном повернення, що відповідає строку дії картки.

Відповідач свої зобов'язання за кредитним договором своєчасно та належним чином не виконує, в результаті чого, станом на 14.10.2015 року утворилась заборгованість у розмірі 37 393 грн. 31 коп., яка складається з: 7 976 грн. 87 коп. - заборгованість за кредитом, 24 859 грн. 62 коп. - заборгованість по процентам за користування кредитом, 2 300 грн. 00 коп. - заборгованість за пенею та комісією, 500 грн. 00 коп. - штраф (фіксована частина), 1 756 грн. 82 коп. - штраф (процентна складова).

Посилаючись на зазначені обставини просило суд стягнути з відповідача заборгованість у розмірі 37 393 грн. 31 коп. за кредитним договором № б/н від 29.901.2013 року та судові витрати по справі.

Рішенням Оріхівського районного суду Запорізької області від 21 січня 2016 року у задоволені позову відмовлено.

В апеляційній скарзі ПАТ «Акцент-Банк» зазначає, що рішення ухвалено з порушенням норм матеріального та процесуального права, тому просить рішення суду скасувати та ухвалити нове рішення про задоволення позовних вимог.

В засіданні суду апеляційної інстанції ОСОБА_3 заявив клопотання про призначення судової почеркознавчої експертизи, для чого просив витребувати в ПАТ «Дніпроспецсталь» вільні зразки його підпису, які містяться на документах в його особовій справі, а також витребувати з Оріхівського РС УДМС України в Запорізькій області оригінал заяви про отримання паспорта ( форми №1) на ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Згідно із ст. 304 ч. 1 глави 1 (апеляційне провадження) розділу V (перегляд судових рішень) ЦПК України справа розглядається апеляційним судом за правилами, встановленими для розгляду справи судом першої інстанції, з винятками, доповненнями, встановленими цією главою.

В силу вимог ст. 10 ч.4 ЦПК України суд має сприяти всебічному і повному з'ясуванню обставин справи.

Відповідно до ст. 208 ЦПК України ухвала суду є однією із форм судового рішення.

Згідно із ст. 14 ЦПК України судові рішення обов'язкові для всіх органів державної влади, підприємств, установ, організацій, посадових чи службових осіб і підлягають виконанню на всій території України.

Невиконання судового рішення є підставою для відповідальності, встановленої законом.

При вищевикладених обставинах, з метою всебічного і повного з'ясування обставин цієї справи, повної та всебічної перевірки апеляційним судом законності та обґрунтованості рішення суду першої інстанції у цій справи в межах доводів апеляційної скарги, керуючись ст. ст. 10,137,303,313 ЦПК України, колегія суддів

УХВАЛИЛА:

Клопотання ОСОБА_3 задовольнити частково.

Витребувати з ПАТ «Дніпроспецсталь» з особової справи ОСОБА_3 оригінали заяв, які містять особистий підпис ОСОБА_3, що стосується прийняття на роботу, переведення, надання відпустки, тощо. Вказані документи необхідні для проведення судово почеркознавчої експертизи у справі, після проведення якої зазначені документи будуть повернуті ПАТ «Дніпроспецсталь»

Копію цієї ухвали надіслати керівнику відділу кадрів ПАТ «Дніпроспецсталь» за адресою: 69008, м. Запоріжжя, вул. Південне шосе 81 для виконання.

Витребувати з Оріхівського РС УДМС України в Запорізькій області оригінал заяви про отримання паспорта (форми № 1) на ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Копію цієї ухвали надіслати начальнику Оріхівського РС УДМС України в Запорізькій області за адресою: 70500, м. Оріхів Запорізької області вул. Шевченко, 12. для виконання.

Встановити строк виконання цієї ухвали до 30 червня 2016 року

ухвала окремому оскарженню у касаційному порядку не підлягає.

Головуючий: Стрелець Л.Г.

Судді: Гончар М.С.

Каракуша К.В.

Попередній документ
58048669
Наступний документ
58048672
Інформація про рішення:
№ рішення: 58048670
№ справи: 323/3282/15-ц
Дата рішення: 19.05.2016
Дата публікації: 07.06.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Апеляційний суд Запорізької області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу