ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
19.05.2016Справа № 910/6072/16
За позовом публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації
"Вінницягаз";
до публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія
"Нафтогаз України";
про визнання договору недійсним.
Суддя Привалов А.І.
Представники сторін:
від позивача: не з'явився;
від відповідача: Єршова С.В., довіреність №14-108 від 18.04.2014р.
Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Вінницягаз" (далі-позивач) звернулось до Господарського суду міста Києва з позовом до публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" (далі-відповідач) про визнання договору недійсним.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 05.04.2016 р. порушено провадження у справі № 910/6072/16, розгляд справи призначений на 19.05.2016р.
У судовому засіданні 19.05.2016р. представник відповідача проти відкладення розгляду справи не заперечував, проте витребувані судом докази не надав.
Представник позивача у судове засідання не з'явився, про причини своєї неявки суд не повідомив, витребувані судом докази не надав.
Відповідно до пунктів 1, 2 частини першої статті 77 ГПК України, господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішений в даному судовому засіданні. Такими обставинами, зокрема, є: нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів.
За таких обставин, з метою повного та об'єктивного дослідження матеріалів справи та у зв'язку з неявкою представника позивача та неподанням сторонами витребуваних судом доказів, господарський суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи.
Враховуючи наведене вище, керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Розгляд справи № 910/6072/15 відкласти на 02.06.16 о 10:30 год. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду міста Києва (м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 44 (корпус Б), зал судових засідань № 17).
2. Зобов'язати позивача повторно надати суду:
- для огляду в судовому засіданні оригінали доданих до позовної заяви документів;
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет, з тих же підстав, а також не має рішення цих органів з такого спору;
- докази закупівлі природного газу за спірним договором та докази його оплати
3. Зобов'язати відповідача повторно надати суду:
- письмовий відзив на позовну заяву у порядку, передбаченому ст. 59 Господарського процесуального кодексу України, з нормативно обґрунтованими поясненнями по суті заявлених вимог та доданням оригіналів для огляду та належним чином завірених копій підтверджуючих документів, на які міститься посилання у відзиві, докази направлення відзиву з доданими до нього документами на адресу позивача.
4. Запропонувати сторонам вжити можливих заходів до врегулювання спору мирним шляхом.
5.Явка повноважних представників сторін у судове засідання визнається обов'язковою.
6. Попередити сторони, що у разі, ненадання без поважних причин витребуваних господарським судом матеріалів, необхідних для вирішення спору, або нез'явлення на виклик у засідання повноважних представників, що буде перешкоджати вирішенню спору, суд має право стягнути в доход державного бюджету штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімум доходів громадян (п. 5 ст. 83 ГПК України).
Суддя А.І. Привалов