про порушення провадження у справі
"20" травня 2016 р.Справа № 916/1281/16
Суддя Власова С.Г., розглянувши матеріали вх.№1377/16
за позовом Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України
до відповідача ОСОБА_1 фірми „Юнона”
про стягнення 6 600,00 грн.
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України,
1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Розгляд справи призначити на "07" червня 2016 р. о 11:30.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т. Шевченка, 29, в к. № 9 тел. 8(0482)307-971.
3. Позивачу надати: оригінали доданих до позовної заяви документів; копії установчих документів на підставі яких діє Позивач;
4. Відповідачу надати: відзив по суті позовних вимог; належним чином засвідчені копії установчих документів на підставі яких діє Відповідач (статут, свідоцтво про державну реєстрацію тощо).
Матеріали, витребувані ухвалою суду, надати до канцелярії суду за 3 робочих дні до дня розгляду справи.
Явка представників сторін обов'язкова.
Звертаю увагу сторін на те, що відповідно до п.5 ст.83 ГПК України господарський суд має право стягнути в доход державного бюджету з винної сторони штраф за ненадання у встановлений строк витребуваних судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.
Суддя С.Г. Власова