про відкладення слухання
19 травня 2016 р.
Справа № 902/335/16
за позовом:Приватного підприємства "Адлєр"
до:Товариства з обмеженою відповідальністю "Лан"
про стягнення 106411,22 грн.
Головуючий суддя Говор Н.Д.
Cекретар судового засідання Мовчан Г.М.
Представники :
позивача : не з"явився
відповідача : не з"явився
Приватне підприємство "Адлєр" звернулося до Господарського суду Вінницької області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Лан" про стягнення 106411,22 грн.
19 травня 2016 р. представники сторін в судове засідання не з”явились.
Відповідач не надав витребуваних ухвалою суду від 21 квітня 2016 року документів в тому рахунку відзиву на позов.
За таких обставин розгляд справи слід відкласти на іншу дату.
Керуючись п.п.1,2 ст.77, 86, 115 Господарського процесуального кодексу України суд, -
Розгляд справи відкласти на 01 червня 2016 р. о 11:00 год. , в приміщенні господарського суду, кімната № 1107.
Зобов"язати відповідача в повному обсязі виконати вимоги ухвали суду від 21 квітня 2016 р.
Повідомити сторони про дату та місце судового засідання, направивши їм ухвалу суду рекомендованим листом з повідомленням про вручення .
У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали - надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.
Невиконання вимог ухвали сторонами тягне за собою застосування штрафу до 1700 грн. відповідно до п.5 ст.83 ГПК України, а в разі неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів або неявки представників позивача у судове засідання, позов може бути залишено без розгляду (п.5 ст.81 ГПК України).
Суддя Говор Н.Д.
віддрук.3 прим.:
1 - до справи
2 - позивачу ПП "Адлєр"
(вул. Ямська, 8, м. Київ, 03038)
3 - відповідачу ТОВ "Лан"
(с. Гайове, Барський район, Вінницька область, 23012)