19.05.16 Провадження 2/235/1595/16
Справа 235/3286/16-ц
19 травня 2016 року Суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Філь О.Є.
розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
Позивач ОСОБА_1 звернулась з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Відповідно до ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред”являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.
Відповідно до ч. 2 ст. 110 ЦПК України позови про розірвання шлюбу можуть пред”являтися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача також у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або якщо він не може за станом здоров”я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача.
Як вбачається з ксерокопії паспортів позивач ОСОБА_1 значиться зареєстрованою за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, а відповідач ОСОБА_2 значиться зареєстрованим за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, тому справа не підсудна Красноармійському міськраойнному суду Донецької області.
Відповідно до Закону України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції», розпорядження голови Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ №2710/38-14 від 02.09.2014 року «Про визначення територіальної підсудності справ» справи, які підсудні Харцизькому міському суду Донецької області, до території обслуговування якого належить м. Іловайськ, підсудні Добропільському міськрайонному суду Донецької області.
Відповідно до ст. 115 ЦПК України, якщо суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду.
На підставі викладеного, керуючись ст. 109, 115, 121 ч. 3 п. 4 ЦПК України, суддя
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу повернути позивачу, роз”яснивши йому, що для вирішення цього спору необхідно звернутися до Добропільського міськрайонного суду Донецької області.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Красноармійський міськрайонний суд Донецької області протягом п'яти днів з дня її проголошення, а особою, без участі якої постановлено ухвалу - протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Суддя: