Ухвала від 17.05.2016 по справі 0670/8636/11

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

17 травня 2016 року Житомир Справа № 0670/8636/11

Категорія 8.1.5

Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Капинос О.В., розглянувши у письмовому провадженні заяву про заміну позивача у адміністративній справі за позовом Новоград-Волинської об'єднаної державної податкової інспекції до Приватного підприємця ОСОБА_2 про стягнення 133861,50 грн.,-

ВСТАНОВИВ:

Новоград-Волинська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області звернулась до суду із заявою, в якій просить замінити позивача у адміністративній справі №0670/8636/11 на правонаступника - Новоград-Волинську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Житомирській області.

У судове засідання представник заявника не з"явився, подав до суду клопотання про розгляд заяви без його участі.

У судове засідання відповідач не з"явився, про дату, час та місце розгляду заяви повідомлений вчасно та належним чином, у передбаченому законом порядку.

У відповідності до ч.6 ст.128 КАС України суд вважає за мождиве заяву розглянути в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, суд дійшов висновку, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 04.11.2011 було задоволено адміністративний позов Новоград-Волинської об'єднаної державної податкової інспекції до ОСОБА_2 про стягнення 133861,50 грн.

Встановлено, що в процесі реорганізації Новоград-Волинська об'єднана державна податкова інспекція ДПС перетворювалася в Новоград-Волинську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Житомирській області, на даний момент її правонаступником є Новоград-Волинська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області, про що внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

Відповідно до ст.55 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі вибуття або заміни сторони у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь - якій стадії адміністративного процесу заміну відповідної сторони її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов'язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов'язкові для особи, яку він замінив.

За таких обставин, суд вважає за необхідне замінити позивача по справі - Новоград-Волинську об'єднану державну податкову інспекцію на правонаступника - Новоград-Волинську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Житомирській області.

Керуючись ст.ст. 55, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву Новоград-Волинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області задовольнити.

Допустити заміну первинного позивача Новоград-Волинську об'єднану державну податкову інспекцію на правонаступника - Новоград-Волинську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Житомирській області.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Житомирський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали

Суддя О.В. Капинос