Справа №303/2828/16-ц
2о/303/100/16
16 травня 2016 року м. Мукачево
Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Слюсарчук В.М., розглянувши в м. Мукачево заяву ОСОБА_1, заінтересована особа Управління Держкомзему в Мукачівському районі про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, -
ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, заінтересована особа Управління Держкомзему в Мукачівському районі.
Відповідно до ст.ст. 119, 120, 258 ЦПК України форма і зміст заяви, поданої заявником відповідає вимогам, встановленим законом.
Керуючись ст.ст. 119-120, 122, 235, 258 ЦПК України, суддя, -
Відкрити провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа Управління Держкомзему в Мукачівському районі про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
Справу призначити до судового розгляду на 13 год. 00 хв. 23 травня 2016 року за участю сторін в Мукачівському міськрайонному суді за адресою: м. Мукачево вул. К. Беляєва, 8/12.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі направити заявнику та заінтересованій особі.
Суддя Мукачівського
міськрайонного суду ОСОБА_2