Миколаївський районний суд Львівської області
м. Миколаїв, вул. Мазепи, 29, 81600, (03241) 51-49-9
ПОСТАНОВА судового засідання
" 10" червня 2010р. Миколаївський районний суд
Львівської області В складі :
Головуючого судді: Карбовніка І.М. при секретарі: Данилів О.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в с. Держів в установі ДВК-110 справу про застосування Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі" від 01.12.1994 р. до засудженого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2 та жителя ІНФОРМАЦІЯ_3 Раніше судимого: 30.05.2006 року по ст. 309 ч.2 КК України на 3 роки позбавлення волі, ст. 75 КК на 2 роки.
ОСОБА_1 засуджений 14.07.2008 року Буським райсудом по ст. 309 ч.2, 71 КК України на 3 роки 6 місяців позбавлення волі.
Адміністрація Держівської ВК-110 звернулась до суду з поданням про встановлення адміністративного нагляду ОСОБА_1, посилаючись при цьому на ст. 5 ч. 1 Закону України „Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі" в зв'язку зі звільненням його умовно-достроково.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення засудженого та представника адміністрації установи, суд прийшов до висновку, що подання слід задовольнити, так як засуджений ОСОБА_1 відбуває покарання за злочин, пов'язаний із незаконним обігом наркотичних засобів.
Керуючись ст.З п. „г" Закону України „ Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі", суд, -
Встановити відносно ОСОБА_1 адміністративний нагляд терміном на 1 (один) рік.
Зобов'язати ОСОБА_1 з'являтися за викликом до ОВС у вказаний термін, а також повідомляти про виїзд за межі району. В разі від'їзду з дозволу міліції в інший населений пункт та перебування там більше доби, зареєструватися в місцевому ОВС.
Застосувати до ОСОБА_1 наступні обмеження: заборонити виходити з будинку з 22.00 год. до 06.00 год.;
заборонити знаходитись в місцях громадського харчування, де продаються спиртні напої на розлив;
заборонити виїзд в особистих справах за межі району без дозволу ОВС; періодично реєструватися в міліції
Постанову можна оскаржити у 15-ти денний термін до апеляційного суду Львівської області через місцевий суд.
Суддя: