Дата документу 28.04.2016 Справа № 334/2252/16-п
Провадження № 3/334/587/16
28 квітня 2016 року суддя Ленінського районного суду м. Запоріжжя Колесник С.Г., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ УМВС України в Запорізькій області відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, який не працює, мешкає: м. Запоріжжя, вул. Андросова, 6/2
за ст. 126 ч. 2 КУпАП, -
03 квітня 2016 року о 11.00год., ОСОБА_1, керував автомобілем ВАЗ, держ. № НОМЕР_1 по вул. Кремлівська - вул. Таганська в м. Запоріжжі, не маючи права керування таким транспортним засобом, чим порушив вимоги п.2.1 ПДР України
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився за невідомих суду причин, про день та час розгляду справи повідомлявся належним чином та своєчасно.
Відповідно до п.2.1 ПДР України водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії.
За керування транспортними засобами особою, яка не має права керування таким транспортним засобом передбачається адміністративна відповідальність відповідно до ч.2 ст. 126 КУпАП.
Вивчив матеріали справи, суд приходить до висновку, що діями ОСОБА_1 порушено п.2.1 ПДР України, за що передбачена адміністративна відповідальність по ч.2 ст.126КУпАП.
Проте, враховуючи, що ОСОБА_1 є неповнолітнім, суд приходить до висновку, що адміністративне покарання йому має бути визначено із застосуванням ст. 24-1 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 13, 24-1, 126 ч.2, 283, 284, 287, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя -
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні правопорушення передбаченого ст..126 ч.2 КУпАП.
Застосувати відносно ОСОБА_1 заходи впливу у вигляді попередження.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Запорізької області, через районний суд, який виніс постанову.
Суддя: Колесник С. Г.