Ухвала від 11.05.2016 по справі 909/299/16

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

11 травня 2016 р. Справа № 909/299/16

Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Неверовська Л. М. , секретар судового засідання Войцеховська Х.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом: Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго", вул. Кирилівська, 85, м. Київ, 04080, в особі Виробничої філії Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" "Калуська теплоелектроцентраль", вул.Промислова, 1, м. Калуш, Калуський район, Івано-Франківська область, 77304;

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Карпатнафтохім", вул.Промислова, 4, м. Калуш, Калуський район, Івано-Франківська область, 77304;

про встановлення сервітуту - права користування Виробничою філією Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" "Калуська теплоелектроцентраль" під'їзною залізничною колією Товариства з обмеженою відповідальністю "Карпатнафтохім" від станції Рожнятів до під'їзної колії Виробничої філії Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" "Калуська теплоелектроцентраль";

за участю:

Від позивача: ОСОБА_1 - начальник юридичного відділу Виробничої філії Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" "Калуська теплоелектроцентраль", довіреність (№ 26 від 18.01.16);

Від відповідача: ОСОБА_2 - представник, довіреність (№ 92/0-215 від 18.12.2013 р.);

Від відповідача: ОСОБА_3 - представник, довіреність (№ 92/5-157 від 20.04.2016 р.).

ВСТАНОВИВ: державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" в особі Виробничої філії Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" "Калуська теплоелектроцентраль" звернулося до господарського суду Івано-Франківської області з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Карпатнафтохім" про встановлення сервітуту - права користування Виробничою філією Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" "Калуська теплоелектроцентраль" під'їзною залізничною колією Товариства з обмеженою відповідальністю "Карпатнафтохім" від станції Рожнятів до під'їзної колії Виробничої філії Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" "Калуська теплоелектроцентраль".

Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 01.04.16 прийнято позовну заяву до розгляду, порушено провадження у справі та призначено розгляд справи в судовому засіданні на 26.04.16.

В судовому засіданні 26.04.16, судом на підставі ч. 3 ст. 77 ГПК України оголошувалася перерва в судовому засіданні до 11.05.16.

Представник позивача в судове засідання з'явився та подав заперечення на відзив на позов вих. № 44/33-100-694 від 10.05.16 (вх. № 6493/16 від 11.05.16).

Представники відповідача в судове засідання з'явилися та подали клопотання (вх. №6490/16 від 11.05.16) про долучення документів до матеріалів справи.

Відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є необхідність витребування нових доказів.

Враховуючи викладене, у зв'язку з необхідністю витребування нових доказів від позивача, суд дійшов висновку про відкладення розгляду справи в судовому засіданні.

Керуючись п. 3 ч. 1 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи в судовому засіданні на 31.05.16 о 10:30. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Івано-Франківської області за адресою: вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76000; кімната/зал № 10.

2. Зобов'язати надати в судове засідання:

позивача:

- письмові пояснення щодо обґрунтування плати за встановлення та користування сервітутом у розмірі 200 % від суми земельного податку, та відповідні докази на підтвердження.

3. Відповідно до ч. 2 ст. 36 ГПК України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Копія документа повинна бути оформлена наступним чином. У правому верхньому куті копії документа вміщується слово "Копія". Щоб засвідчити вірність копії документа, після повного викладення тексту вчиняється напис "З оригіналом згідно" та вказуються повністю посада, прізвище уповноваженої на це особи, яка ставить свій підпис та дату, поруч з підписом посадової особи на вільному від тексту місці проставляється печатка.

4. Явка в судове засідання - обов'язкова. Відповідно ст. 28 Господарського процесуального кодексу України представникам сторін представити документальне підтвердження своїх повноважень у справі.

5. Дану ухвалу направити учасникам судового процесу у відповідності до ст. 87 ГПК України.

Суддя Неверовська Л. М.

Попередній документ
57614122
Наступний документ
57614124
Інформація про рішення:
№ рішення: 57614123
№ справи: 909/299/16
Дата рішення: 11.05.2016
Дата публікації: 17.05.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Івано-Франківської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Інші спори