Ухвала від 10.05.2016 по справі 813/5315/15

УХВАЛА

про повернення апеляційної скарги

10 травня 2016 року

№ 876/12161/15

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Гуляк Василь Васильович, перевіривши апеляційну скаргу Державної податкової інспекції в м.Червонограді Головного управління ДФС в Львівській області на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 06.10.2015р. у адміністративній справі за позовом ТзОВ "Тетра-Агро" до Державної податкової інспекції в м.Червонограді Головного управління ДФС в Львівській області про скасування податкових повідомлень-рішень, -

встановив:

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 06.10.2015р. задоволено повністю адміністративний позов ТзОВ "Тетра-Агро" до Державної податкової інспекції в м.Червонограді Головного управління ДФС в Львівській області про скасування податкових повідомлень-рішень.

Не погодившись із вказаною постановою, апелянт подав на неї апеляційну скаргу. Однак, подана апеляційна скарга не відповідала вимогам ст.186 КАС України, а саме була подана до суду з пропуском строку на апеляційне оскарження. А також апеляційна скарга не відповідала вимогам ч.6 ст. 187 КАС України, а саме до апеляційної скарги апелянт не долучив документів про сплату судового збору.

Тому ухвалою суду апеляційної інстанції від 21.12.2015 року апеляційну скаргу залишено без руху та надано 30-ти денний строк з моменту отримання копії цієї ухвали для усунення вказаних в ній недоліків.

На виконання вказаної ухвали суду від 21.12.2015 року апелянт заявив клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження та клопотання про відстрочення сплати судового збору.

Ухвалою суду апеляційної інстанції від 05.02.2016 року клопотання апелянта про поновлення строку задоволено. Поновлено строк на апеляційне оскарження постанови Львівського окружного адміністративного суду від 06.10.2015 р.. У задоволенні клопотання про відстрочення сплати судового збору відмовлено. Апеляційну скаргу залишено без руху та надано 10-ти денний строк з моменту отримання копії цієї ухвали для усунення вказаних в ній недоліків.

Відповідно до наявного в матеріалах справи повідомлення про вручення поштового відправлення, апелянт копію вказаної вище ухвали від 05.02.2016 року отримав 29.03.2016 року, однак у визначений строк недоліків апеляційної скарги не усунув.

Оскільки, станом на момент постановлення даної ухвали, апелянт не усунув недоліків апеляційної скарги, яку залишено без руху, відповідно до ч. 3 ст. 189 та п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України, апеляційну скаргу слід повернути особі, яка її подала.

При цьому, особі, яка подавала апеляційну скаргу слід роз'яснити, що повернення апеляційної скарги не позбавляє права на повторне подання апеляційної скарги в порядку, встановленому процесуальним законом.

Керуючись ст.ст. 160, 165, 108, 187, 189, 212, 254 КАС України, суддя -

ухвалив:

апеляційну скаргу Державної податкової інспекції в м.Червонограді Головного управління ДФС в Львівській області на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 06.10.2015 р. у адміністративній справі № 813/5315/15 за позовом ТзОВ "Тетра-Агро" до Державної податкової інспекції в м.Червонограді Головного управління ДФС в Львівській області про скасування податкових повідомлень-рішень - повернути особі, яка її подала.

Копію ухвали направити усім особам, які беруть участь у справі, а особі яка подавала апеляційну скаргу також додані до неї матеріали.

Ухвала набирає законної з моменту постановлення.

На ухвалу протягом двадцяти днів з моменту набрання нею законної сили може бути подана касаційна скарга безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя Гуляк В.В.