Роздільнянський районний суд Одеської області
про відкриття провадження у справі
Справа № 511/987/16-ц
Номер провадження: 2-н/511/38/16
"11" травня 2016 р. суддя Роздільнянського районного суду Одеської області Гринчак С. І.,
розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія Одесаобленерго» в особі начальника Роздільнянського РЕМ до ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості в сумі 4852,29грн,
Публічне акціонерне товариство «Енергопостачальна компанія Одесаобленерго» в особі начальника Роздільнянського РЕМ звернулось до суду з заявою про видачу судового наказу посилаючись на те, що Роздільнянський РЕМ ВАТ „ ЕК Одесаобленерго” постачає електричну енергію у будинок, розташований за адресою: с. Хоминка, Роздільнянського району Одеської області, у якому проживає ОСОБА_1А та споживає електроенергію. В Роздільнянському РЕМ ПАТ "Одесаобленерго" на споживача за цією адресою був відкритий особовий рахунок №9121/49 для здійснення розрахунків за спожиту електричну енергію та інших платежів. Споживач відповідно до ПКЕЕН та умов договору на користування електричною енергією, повинен своєчасно здійснювати розрахунки за спожиту електроенергію. Споживач ОСОБА_1 не проводив своєчасно розрахунки за спожиту електроенергію в результаті чого, станом на 26.04.2016 року у нього виникла заборгованість перед ПАТ «Одесаобленерго» за період з 11.11.2015р. по 12.04.2016р. у сумі 4852,29грн.
Заявник просить суд видати судовий наказ про стягнення на користь ПАТ „ЕК Одесаобленерго” з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 заборгованість у сумі 4852,29грн., а також витрати на оплату судового збору в сумі 689 грн.
Згідно довідки адресного бюро № 902 від 28.04.2016 року, яка надійшла до суду 11.05. 2016р. гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3.
Підсудність не порушена.
Заява відповідає вимогам ст.98 ЦПК України.
Керуючись ст.100 ЦПК України,
Відкрити провадження по справі за заявою Публічного акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія Одесаобленерго» в особі начальника Роздільнянського РЕМ до ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості в сумі 4852,29грн.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя : С. І. Гринчак