Рішення від 10.05.2016 по справі 405/755/16-ц

Справа № 405/755/16-ц

Провадження №2/405/111/16

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

10 травня 2016 року Ленінський районний суд м. Кіровограда в складі:

головуючого судді - Іванової Л.А.

при секретарі - Береді Я.І.,

за участю представника позивача ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кіровограді цивільну справу за позовом ОСОБА_2, який діє в інтересах свого неповнолітнього сина ОСОБА_3 про визнання недійсним договору іпотеки, -

ВСТАНОВИВ:

Зважаючи на складність у виготовленні повного рішення суду, пов'язаного з необхідністю в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачено значний проміжок часу, суд вважає за можливе проголосити вступну та резолютивну частину рішення.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.3, 4, 10, 11, 15, 57-59, 60, 88, 212, 213-215, 218 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш ИВ :

Позов ОСОБА_2, який діє в інтересах свого неповнолітнього сина ОСОБА_3 про визнання недійсним договору іпотеки від 30 вересня 2005 року, укладеного між ОСОБА_2 та закритим акціонерним товариством комерційний банк «ПриватБанк», правонаступником прав та обов'язків якого є публічне акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк», посвідченого приватним нотаріусом Кіровоградського міського нотаріального округу ОСОБА_4, зареєстровано в реєстрі за №4498, вилучення з Державного реєстру іпотек реєстрацію обтяження на квартиру АДРЕСА_1 та про зобов'язання ПАТ КБ «ПриватБанк» повернути ОСОБА_2 оригінали правовстановлюючих документів на квартиру АДРЕСА_2, - залишити без задоволення.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Кіровоградської області через Ленінський районний суд м. Кіровограда шляхом подачі протягом десяти днів з дня його проголошення апеляційної скарги.

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя Ленінського районного

суду м. Кіровограда Л.А. Іванова

Попередній документ
57575703
Наступний документ
57575706
Інформація про рішення:
№ рішення: 57575705
№ справи: 405/755/16-ц
Дата рішення: 10.05.2016
Дата публікації: 12.05.2016
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Подільський районний суд міста Кропивницького
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, пов’язані із застосуванням Закону України ”Про захист прав споживачів”