Ухвала від 19.04.2016 по справі 4/42-Б

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області

10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,

E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

Від "19" квітня 2016 р. Справа № 4/42-Б

Господарський суд Житомирської області у складі судді Омельяна О.С., за участю секретаря судового засідання Зарудяного А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи №4/42-Б

за заявою Дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", ідентифікаційний код 31301827, місцезнаходження: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1 (далі - ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України", ініціюючий кредитор, кредитор - 1)

до боржника Житомирського орендного підприємства теплових мереж "Житомиртеплокомуненерго", ідентифікаційний код 05478806, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, вул. Київська, 48 (далі - ЖОПТМ "Житомиртеплокомуненерго", боржник)

про банкрутство,

інші учасники провадження у справі про банкрутство:

кредитор 2 - управління Пенсійного фонду України в м. Житомирі, ідентифікаційний код 37927490, місцезнаходження: 10003, м. Житомир, вул. Перемоги, буд. 55;

кредитор 3 - Публічне акціонерне товариство "Західінкомбанк", ідентифікаційний код 19233095, місцезнаходження: 43005, Волинська обл., м. Луцьк, просп. Перемоги, буд. 15;

кредитор 4 - Житомирська міська рада, ідентифікаційний код 13576954, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, Майдан ім. С.П.Корольова, буд. 4/2;

кредитор 5 - Публічне акціонерне товариство "Укртрансгаз" (ідентифікаційний код 30019801, місцезнаходження: 01021, м. Київ, Кловський узвіз, буд. 9/1) в особі філії "Управління магістральних газопроводів" "Київтрансгаз" (місцезнаходження: 03065, м. Київ, просп. Комарова, 44);

кредитор 6 - Державна фінансова інспекція в Житомирській області, ідентифікаційний код 13579792, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, буд. 12;

кредитор 7 - відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Житомирі, ідентифікаційний код 25924113, місцезнаходження: 10003, м. Житомир, пров. Львівський, 2;

кредитор 8 - Житомирська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Житомирській області, ідентифікаційний код 38741486, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, м-н Перемоги, 2;

кредитор 9 - Комунальне підприємство "Агентство з управління майном" Житомирської міської ради, ідентифікаційний код 34788934, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, вул. Щорса, 4;

ліквідатор - арбітражний керуючий Довжаниця О.С., свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) від 19.04.2013 р. № 839, місцезнаходження: 10004, АДРЕСА_1,

за участі представників:

від кредитора 1: не з'явився;

від кредитора 2: Мельничук А.В. - дов. від 17.08.2015 № 9427/01;

від кредитора 3: не з'явився;

від кредитора 4: не з'явився;

від кредитора 5: не з'явився;

від кредитора 6: Руденко М.М. - дов. від 11.01.2016 № 06-2515/119;

від кредитора 7: не з'явився;

від кредитора 8: не з'явився;

від кредитора 9: не з'явився;

від боржника: не з'явився;

від Житомирської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області: Бучинська І.В. - дов. від 03.08.2015 № 91/9/06-25;

від Житомирського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області - не з'явився,-

встановив:

у провадженні господарського суду Житомирської області перебуває справа №4/42-Б про банкрутство Житомирського орендного підприємства теплових мереж "Житомиртеплокомуненерго".

Постановою господарського суду від 08.07.2014 визнано банкрутом Житомирське орендне підприємство теплових мереж "Житомиртеплокомуненерго"; відкрито ліквідаційну процедуру банкрута строком на 8 місяців; призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Довжаницю О.С.

Ухвалою господарського суду від 01.03.2016 продовжено термін ліквідаційної процедури Житомирського орендного підприємства теплових мереж "Житомиртеплокомуненерго" та повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Довжаниці О.С. з 08.03.2015 по 07.09.2015; відкладено розгляд заяви Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області від 04.08.2015 №71/9/06-25 про заміну сторони по справі; відкладено розгляд заяви Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області від 03.12.2014 № 42151/д/06-25 з вимогами до боржника на суму 7664,41 грн заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування; відкладено розгляд справи; призначено наступне судове засідання для з'ясування стану здійснення ліквідаційної процедури на 19.04.2016 о 12:00 год; зобов'язано ліквідатора банкрута Довжаницю О.С., Житомирську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області, Житомирську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Житомирській області вчинити певні дії та надати до суду витребувані документи.

Відповідно до абзацу 3 підпункту 3.9.1, абзацу 3 підпункту 3.9.2 постанови Пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" від 26.12.2011 № 18 доказом повідомлення про час та місце судового засідання в разі неповернення ухвали підприємством зв'язку може бути й долучена до матеріалів справи та засвідчена самим судом копія реєстру поштових відправлень. Неявка учасника судового процесу в судове засідання не є підставою для скасування судового рішення, якщо ухвалу, в якій зазначено час і місце такого засідання, надіслано йому в порядку, зазначеному в підпункті 3.9.1 підпункту 3.9 цього пункту постанови.

Судом встановлено, що особи, які беруть участь у справі, але не з'явилися в судове засідання 19.04.2016, повідомлені про час і місце розгляду справи своєчасно та з дотриманням вимог ГПК України, що підтверджується реєстром на відправку рекомендованої кореспонденції від 04.03.2016, журналом обліку врученої вихідної кореспонденції та журналом видачі вихідної кореспонденції арбітражним керуючим..

Присутні в засіданні суду учасники судового процесу зазначили про можливість розгляду справи за відсутності учасників провадження у справі про банкрутство, які повідомлені про розгляд справи належним чином.

В судовому засіданні судом було оголошено зміст документів, що надійшли до господарського суду до початку судового засідання (т.21 а.с. 1-65). Судом ухвалено долучити вказані документи до матеріалів справи.

Судом розглядається заява Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Житомирській області від 04.08.2015 №71/9/06-25 про заміну сторони по справі.

Представником Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області у судовому засіданні підтримано заяву у повному обсязі.

Присутніми у судовому засіданні представниками кредиторів не заперечено щодо задоволення вказаної заяви та заміни кредитора у справі правонаступником.

Судом оглянуто оригінали документів, наданих представником кредитора (т.20 а.с. 177, т. 21 а.с. 8-18).

Судом встановлено, що статтями 13 та 21 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" виключно Кабінет Міністрів України наділено повноваженнями з утворення, реорганізації та ліквідації територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади як юридичних осіб публічного права.

Частиною першою статті 104 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України) передбачено, що юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов'язки переходять до правонаступників.

Частиною другою статті 107 ЦК України визначено, що після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог комісія з припинення юридичної особи складає передавальний акт (у разі злиття, приєднання або перетворення), який має містити положення про правонаступництво щодо всіх зобов'язань юридичної особи, що припиняється.

Частиною дев'ятою статті 5 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" встановлено, що порядок здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією чи ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, визначається Кабінетом Міністрів України.

Пунктом 6 Порядку здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2011 №1074, визначено, що права та обов'язки органів виконавчої влади у разі приєднання одного або кількох органів виконавчої влади до іншого органу виконавчої влади переходять до органу виконавчої влади, до якого приєднано один або кілька органів виконавчої влади.

Відповідно до частини четвертої статті 21 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" територіальні органи центрального органу виконавчої влади набувають статусу юридичної особи з дня внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про державну реєстрацію як юридичної особи.

Як вбачається з додатку № 1 до постанови Кабінету Міністрів України № 311 від 06.08.2014, утворено Житомирську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області. Відповідно до додатку № 2 вказаної постанови реорганізовано шляхом приєднання Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирської області до територіального органу Державної фіскальної служби - Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області.

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 21.01.2015 № 4, зокрема, розпочато реорганізацію окремих територіальних органів Міндоходів у Житомирській області; утворено комісії з реорганізації окремих територіальних органів Міндоходів у Житомирській області.

21.07.2015 до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань було внесено запис про проведення державної реєстрації Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області, що підтверджується витягом з реєстру від 15.04.2016 № 1001762023 (т. 21 а.с. 6-7).

30.09.2015 було складено передавальний акт Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області у зв'язку із припиненням шляхом приєднання до Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області (т.21 а.с. 10-12).

Наказом Державної фіскальної служби України від 06.10.2015 № 757 затверджено зміни до положення про Житомирську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Житомирській області та викладено пункт 1 положення про Житомирську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Житомирській області у наступній редакції: Житомирська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області з центром у м. Житомирі є територіальним органом Державної фіскальної служби України (далі - ДФС), який підпорядковується ДФС та Головному управлінню ДФС у Житомирській області. Житомирська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області є органом доходів і зборів. Житомирська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області забезпечує реалізацію повноважень ДФС на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць. Житомирська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області є правонаступником усіх прав та обов'язків Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області (т. 21 а.с. 8-9).

Статтею 4-1 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) визначено, що господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Відповідно до ст. 25 ГПК України у разі припинення діяльності суб'єкта господарювання шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), заміни кредитора чи боржника в зобов'язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, господарський суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії судового процесу. Усі дії, вчинені в судовому процесі до вступу у справу правонаступника, обов'язкові для нього так само, як вони були обов'язкові для особи, яку правонаступник замінив. Про заміну або про відмову заміни сторони чи третьої особи її правонаступником господарський суд виносить ухвалу.

Згідно з ст. 21 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі вибуття чи заміни кредитора у справі про банкрутство господарський суд за заявою правонаступника або іншої особи, яка бере участь у справі, здійснює заміну такої сторони на будь-якій стадії провадження у справі її правонаступником. Усі дії, вчинені у справі про банкрутство до вступу у справу правонаступника, обов'язкові для нього так само, як вони були обов'язкові для особи, яку правонаступник замінив.

З підстав викладеного, господарський суд вбачає заяву Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області обґрунтованою, у зв'язку з чим вважає за необхідне її задовольнити та замінити кредитора Житомирську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Житомирській області (ідентифікаційний код 38741486, місцезнаходження: 10014, Житомирська обл., м. Житомир, майдан Перемоги, буд.2) її правонаступником Житомирською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирської області (ідентифікаційний код 39904577, місцезнаходження: 10014, Житомирська обл., м. Житомир, майдан Перемоги, буд.2).

Розглянувши заяву Житомирського об'єднаного управління пенсійного фонду України в Житомирській області від 06.04.2016 №610/10 про заміну кредитора у справі правонаступником, господарський суд встановив наступне.

Представником управління Пенсійного фонду України в м. Житомирі зазначено про необхідність задоволення заяви Житомирського об'єднаного управління пенсійного фонду України в Житомирській області від 06.04.2016 №610/10 про заміну кредитора у справі правонаступником.

Присутніми у судовому засіданні представниками кредиторів не заперечено щодо задоволення заяви Житомирського об'єднаного управління пенсійного фонду України в Житомирській області від 06.04.2016 №610/10 про заміну кредитора у справі правонаступником.

Судом оглянуто оригінали документів, наданих представником управління Пенсійного фонду України в м. Житомирі (т. 20 а.с. 239-240, т. 21 а.с. 20-22).

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1055 "Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України" ухвалено рішення щодо оптимізації структури окремих районних управлінь Пенсійного фонду України шляхом їх об'єднання та перейменування.

Згідно до додатку 1 вказаної постанови "Перелік територіальних органів Пенсійного фонду України, які реорганізуються шляхом злиття" управління Пенсійного фонду України в м. Житомирі та управління Пенсійного фонду України в Житомирському районі реорганізовано шляхом злиття у Житомирське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

30.03.2016 до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис № 13051120007008786 про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи - управління Пенсійного фонду України в м. Житомирі Житомирської області, що підтверджується повідомленням про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи (т. 21 а.с. 20).

30.03.2016 до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис № 13051340000013102 про реєстрацію Житомирського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, що підтверджується витягом з реєстру від 01.04.2016 № 21832722 (т. 21 а.с. 21-22).

30.03.2016 було складено передавальний акт між головою комісії з припинення діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Житомирі та Житомирської області та Житомирським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області (т. 20 а.с. 239-240).

З підстав викладеного, з урахуванням норм ст. 21 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 25 Господарського процесуального кодексу України, ст.104, 107 Цивільного кодексу України, господарський суд вбачає заяву Житомирського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області обґрунтованою, у зв'язку з чим вважає за необхідне її задовольнити та замінити кредитора управління Пенсійного фонду України в м. Житомирі (ідентифікаційний код 37927490, місцезнаходження: 10003, м. Житомир, вул. Перемоги, буд. 55) його правонаступником Житомирським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області (ідентифікаційний код 40380333, місцезнаходження: 10003, м. Житомир, вул. Перемоги, буд. 55)

Судом розглядається заява Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області, правонаступником якої є Житомирська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області, від 03.12.2014 № 42151/д/06-25 з вимогами до боржника на суму 7664,41 грн заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування.

Представником Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області у судовому засіданні заявлено усне клопотання про відкладення розгляду заяви від 03.12.2014 № 42151/д/06-25 з вимогами до боржника на суму 7664,41 грн заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування у зв'язку з неявкою у судове засідання ліквідатора банкрута.

Присутніми у судовому засіданні представниками кредиторів зазначено про необхідність задоволення усного клопотання представника Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області

Заслухавши думку присутніх у судовому засіданні учасників провадження, з метою повного та всебічного розгляду заяви кредитора з вимогами до боржника, господарський суд прийшов до висновку про необхідність задоволення усного клопотання Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області та відкладення розгляду заяви Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області від 03.12.2014 № 42151/д/06-25 з вимогами до боржника на суму 7664,41 грн заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування.

Розглянувши клопотання ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Довжаниці О.С. від 18.04.2016 № 36/126 про продовження строку ліквідаційної процедури Житомирського ОПТМ "Житомиртеплокомуненерго" та повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Довжаниці О.С. на 9 місяців, господарський суд встановив наступне.

Присутні в судовому засіданні представники кредиторів надали пояснення щодо необхідності задоволення клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури Житомирського ОПТМ "Житомиртеплокомуненерго" та повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Довжаниці О.С.

Відповідно до ст. 37 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців. Банкрут - боржник, неспроможність якого виконати свої грошові зобов'язання встановлена господарським судом. Під ліквідацією розуміється припинення суб'єкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом, з метою здійснення заходів щодо задоволення в порядку цього Закону вимог кредиторів шляхом продажу його майна.

Згідно з ч. 3 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатор (ліквідаційна комісія) виконує свої повноваження до завершення ліквідаційної процедури в порядку, встановленому цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Відповідно до ч. 6 ст. 45 цього Закону, у разі якщо на момент закінчення строку ліквідації залишилися непроданими активи боржника і негайний продаж матиме наслідком істотну втрату їх вартості, ліквідатор передає такі активи в управління визначеній господарським судом юридичній особі, яка зобов'язана вжити заходів щодо продовження погашення заборгованості кредиторів боржника за рахунок отриманих активів. Ліквідатор у разі потреби передавання активів боржника, які залишаються непроданими на час закінчення процедури ліквідації, в управління іншій юридичній особі погоджує кандидатуру такої особи з комітетом кредиторів та звертається до господарського суду з відповідним клопотанням.

Згідно зі ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії договорів купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; для акціонерних товариств - копія розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, засвідчена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку; для емітентів цінних паперів - копія звіту про наслідки погашення цінних паперів, засвідчена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу. У разі якщо господарський суд дійшов висновку, що ліквідатор не виявив або не реалізував майнові активи банкрута у повному обсязі, суд виносить ухвалу про призначення нового ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом, якщо інше не передбачено цим Законом. Новий ліквідатор очолює ліквідаційну комісію і діє згідно з вимогами цього Закону. Ліквідатор виконує свої повноваження до внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про припинення юридичної особи - банкрута.

З матеріалів справи вбачається, що постановою господарського суду від 08.07.2014 Житомирське ОПТМ "Житомиртеплокомуненерго" визнано банкрутом, відкрито його ліквідаційну процедуру строком на вісім місяців, призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Довжаницю О.С.

Ухвалою господарського суду від 01.03.2016, серед іншого, продовжено термін ліквідаційної процедури Житомирського орендного підприємства теплових мереж "Житомиртеплокомуненерго" та повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Довжаниці О.С. з 08.03.2015 по 07.09.2015.

18.04.2016 комітетом кредиторів банкрута прийнято рішення про доручення арбітражному керуючому Довжаниці О.С. подати до господарського суду клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Довжаниці О.С. на дев'ять місяців по 07.06.2016, що підтверджується протоколом засідання комітету кредиторів банкрута від 18.04.2016 №6 (т. 21 а.с. 25-26).

З підстав наведеного господарський суд прийшов до висновку задовольнити клопотання ліквідатора банкрута та продовжити термін ліквідаційної процедури Житомирське ОПТМ "Житомиртеплокомуненерго" та повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Довжаниці О.С. на 9 місяців з 08.09.2015 по 07.06.2016.

Керуючись ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, ст. 37-48 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції з 19.01.2013, господарський суд Житомирської області,-

ухвалив:

1. Задовольнити заяву Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Житомирській області від 04.08.2015 №71/9/06-25 про заміну сторони по справі. Замінити кредитора Житомирську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Житомирській області (ідентифікаційний код 38741486, місцезнаходження: 10014, Житомирська обл., м. Житомир, майдан Перемоги, буд. 2) її правонаступником Житомирською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирської області (ідентифікаційний код 39904577, місцезнаходження: 10014, Житомирська обл., м. Житомир, майдан Перемоги, буд. 2).

2. Задовольнити заяву Житомирського об'єднаного управління пенсійного фонду України в Житомирській області від 06.04.2016 №610/10 про заміну кредитора у справі правонаступником. Замінити кредитора управління Пенсійного фонду України в м. Житомирі (ідентифікаційний код 37927490, місцезнаходження: 10003, м. Житомир, вул. Перемоги, буд. 55) його правонаступником Житомирським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області (ідентифікаційний код 40380333, місцезнаходження: 10003, м. Житомир, вул. Перемоги, буд. 55).

3. Відкласти розгляд заяви Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області від 03.12.2014 № 42151/д/06-25 з вимогами до боржника на суму 7664,41 грн заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування.

4. Продовжити термін ліквідаційної процедури Житомирське ОПТМ "Житомиртеплокомуненерго" та повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Довжаниці О.С. на 9 місяців з 08.09.2015 по 07.06.2016.

5. Призначити наступне судове засідання на "24" травня 2016 р. об 11:45 год. в приміщенні господарського суду, зал судових засідань № 110.

6. Ліквідатору банкрута Довжаниці О.С. у термін до 12.04.2016 надати до господарського суду Житомирської області:

- письмові пояснення стосовно сум нарахованої заробітної плати окремо по кожному працівнику банкрута із зазначенням дати їх виплати та підтверджуючими документами;

- письмові пояснення щодо підстав подачі звітів в ліквідаційній процедурі банкрута до Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області за підписом колишнього керівника Житомирського орендного підприємства теплових мереж "Житомиртеплокомуненерго" Лісіна О.С.;

- письмові пояснення стосовно вжиття заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості, яка обліковувалась в інтеграційних картках платника, що ведуться Житомирською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Житомирській області, станом на 20.10.2014 у розмірі 4180,85 грн;

- детальний звіт з підтверджуючими документами про хід ліквідаційної процедури банкрута та інші матеріали, що свідчать про виконання ліквідатором покладених на нього обов'язків за весь період ліквідаційної процедури;

- довідку про розмір і джерела надходження коштів на ліквідаційний рахунок банкрута, витрати з ліквідаційного рахунку;

- виписку з ліквідаційного рахунку банкрута за період ліквідаційної процедури.

7. Попередити ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Довжаницю О.С., що невиконання або неналежне виконання обов'язків, покладених на арбітражного керуючого, в тому числі невиконання вимог суду, може бути підставою для його усунення від виконання обов'язків.

8. Визнати обов'язковою явку в наступне судове засідання ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Довжаниці О.С.

9. Викликати у засідання суду представників кредиторів та ліквідатора банкрута Довжаницю О.С.

10. Копію ухвали надіслати відповідно до розрахунку розсилки.

Суддя Омельян О.С.

Розрахунок розсилки:

1 - ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України" (04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1) - рек.;

2 - Житомирське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (10003, м. Житомир, вул. Перемоги, буд. 55) - рек.;

3 - ПАТ "Західінкомбанк" (43005, м. Луцьк, проспект Перемоги, 15) - рек. ;

4 - Житомирська міська рада (10014, м. Житомир, майдан С.П.Корольова, 4/2) - рек.;

5 - ПАТ "Укртрансгаз" (01021, м. Київ, Кловський узвіз, буд. 9/1) - рек.;

6 - Державна фінансова інспекція в Житомирській області (10014, м. Житомир, майдан ім. с.П.Корольова, буд. 12) - рек.;

7 - Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Житомирі (10003, м. Житомир, пров. Львівський, 2) - рек.;

8 - Житомирська ОДПІ ГУ ДФС України у Житомирській області (м-н Перемоги, 2 , м. Житомир, 10014) - рек.;

9 - Комунальне підприємство "Агентство з управління майном" Житомирської міської ради (10014, м. Житомир, вул. Щорса, 4) - рек.;

10 - а/к Довжаниця О.С. (10004, АДРЕСА_1) - рек. або нарочно під розпис.