номер провадження справи 7/161/15
18.04.2016 Справа № 908/6341/15
За позовом Приватного акціонерного товариства “Мелітопольський олійноекстракційний завод”, м. Мелітополь, Запорізької області
до відповідач 1: Товариство з обмеженою відповідальністю “Таврійська олійножирова компанія”, м. Мелітополь, Запорізької області,
відповідач 2: Мелітопольська міська рада, м. Мелітополь, Запорізької області
Суддя Кутіщева-Арнет Н.С.
Представників сторін:
без виклику представників
Заявлено позов про зобов'язання здійснити поділ земельної ділянки.
Ухвалою суду від 31.12.2015р. позовну заяву прийнято до розгляду, присвоєно провадженню № 7/161/15, судове засідання призначено на 15.02.2016р.
Ухвалою суду від 02.03.2016р. була призначена комплексна земельно - технічна експертиза.
13 квітня 2016р. від експерта Запорізького відділення Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз надійшов лист № 01/77/78/103 від 12.04.2016р. про узгодження дати та часу надання доступу до земельної ділянки що розташована за адресою: м. Мелітополь, Запорізька область, вул. Фрунзе, 33 і забезпечення прибуття експерта та безперешкодний доступ до об'єкту дослідження, присутність всіх сторін по справі (або їх повноважних представників).
Суд вважає за необхідне провадження по справі № 908/6341/15 поновити для розгляду вказаного клопотання.
За таких обставин, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання експерта про забезпечення прибуття експерта та безперешкодний доступ до об'єкту дослідження, що розташована за адресою: м. Мелітополь, Запорізька область, вул. Фрунзе, 33, присутність всіх сторін по справі (або їх повноважних представників).
Провадження по справі слід зупинити до проведення комплексної земельно - технічної експертиза, призначеної ухвалою господарського суду Запорізької області від 02.03.2016 р. по даній справі.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 41, 79, 86 ГПК України, суддя
1. Провадження по справі поновити для розгляду клопотання судового експерта.
2. Клопотання експерта задовольнити.
3. Зобов'язати сторін по справі забезпечити прибуття експерта та безперешкодний доступ до об'єкту дослідження, що розташована за адресою: м. Мелітополь, Запорізька область, вул. Фрунзе, 33, присутність всіх сторін по справі (або їх повноважних представників).
4. Письмово повідомити господарський суд Запорізької області (до відома) про узгоджену дату прибуття експерта до об'єкту дослідження, що розташована за адресою: м.Мелітополь, Запорізька область, вул. Фрунзе, 33.
5. Провадження по справі зупинити до проведення судової комплексної земельно - технічної експертизи призначеної ухвалою господарського суду Запорізької області від 02.03.2016 р. по даній справі.
В разі невиконання вимог суду та експерта матеріали справи будуть повернуті експертом до господарського суду Запорізької області без виконання.
Ухвалу направити сторонам по справі та експертній установі.
Суддя Н.С. Кутіщева - Арнет
Попередити сторони про відповідальність передбачену ст. 83 ГПК України.
Витяг із ст. 83 ГПК України: Суд має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700,00 грн.) за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.