КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ПОЛТАВИ
Справа №552/2082/16-а
Провадження № 2-а/552/69/16
про відкриття провадження у справі
25.04.2016 року суддя Київського районного суду м. Полтави Миронець О.К., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Полтавського об»єднання Управління Пенсійного фонду України Полтавської області про визнання дій протиправними та зобов»язання вчинити певні дії
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Полтавського об»єднання Управління Пенсійного фонду України Полтавської області про визнання дій протиправними та зобов»язання вчинити певні дії.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 105-106 КАС України.
Перешкоди для відкриття провадження по даній справі відсутні.
Докази на підтвердження обставин, викладених в адміністративній позовній заяві, суду надані.
Відповідно до положень ч. 2 ст. 107 КАС України, суддя відкриває провадження в адміністративній справі на підставі позовної заяви, якщо відсутні підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження у справі.
Враховуючи викладене вважаю необхідним відкрити провадження по даній справі.
Керуючись ст. 107 КАС України, -
Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Полтавського об»єднання Управління Пенсійного фонду України Полтавської області про визнання дій протиправними та зобов»язання вчинити певні дії
Відповідач має право до судового розгляду подати до суду письмові заперечення проти позову та докази.
Призначити по даній справі попереднє судове засідання в приміщенні Київського районного суду м. Полтави (пров. Хорольський, 6, м. Полтава) на 11 год. 00 хв. 10 травня 2016 року.
Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.К. Миронець