Постанова від 14.04.2016 по справі 367/4408/15-а

Справа № 367/4408/15-а

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 квітня 2016 року Ірпінський міський суд Київської області в складі

головуючого судді Пархоменко О.В.,

з участю секретарів Проценко Є.О., Григорян Н.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду справу за адміністративним позовом Ірпінської міської ради Київської області до Бучанської міської ради Київської області про зобов'язання здійснити виплату субвенції,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду із даним позовом, посилаючись на те, що 27 червня 2013 року на сорок п'ятій сесії шостого скликання Ірпінської міської ради було прийнято рішення “Про прийняття міжбюджетного трансферту з міського бюджету м. Буча на виконання делегованих повноважень в галузі охорони здоров'я на 2014 рік“. 29 липня 2013 року між Бучанською міською радою та Ірпінською міською радою була укладена угода № 108, додаткова угода № 3 від 22.01.2014 року та додаткова угода № 2 від 28.04.2014 року щодо передачі-прийняття міжбюджетних трансфертів на здійснення повноважень в галузі охорони здоров'я у розмірі 7 534,8 тис. гривень. Фактично Бучанською міською радою у 2014 році було перераховано міжбюджетних трансфертів до бюджету м. Ірпінь в розмірі 7 230,950 тис. гривень. Таким чином, відповідачем, як головним розпорядником коштів, не здійснено перерахування субвенції на утримання закладів охорони здоров'я в розмірі 303,850 тис. гривень.

Позивач вказує, що відповідно до п. 3.1 угоди № 108 від 29.07.2013 року угода діє до повного виконання сторонами взятих на себе зобов'язань. Ірпінською міською радою на виконання цього пункту було направлено до Бучанської міської ради додаткову угоду щодо передачі до міського бюджету м. Ірпінь видатків на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я у розмірі 303,850 тис. гривень на 2015 рік. До 01 січня 2007 року до складу м. Ірпінь, як міста обласного значення, територіально входило смт. Буча та всі заклади галузі охорони здоров'я утримувалися на балансі міста Ірпінь; з 01.01.2007 року Буча отримала статус міста обласного значення.

Вказує, що пункт 3 частини 1 статті 7 Бюджетного кодексу України встановлює принцип самостійності бюджетної системи та визначає, що Державний бюджет України та місцеві бюджети є самостійними. Держава коштами державного бюджету не несе відповідальності за бюджетні зобов'язання органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування. Органи влади Автономної Республіки Крим та органи місцевого самоврядування коштами відповідних місцевих бюджетів не несуть відповідальності за бюджетні зобов'язання одне одного, а також за бюджетні зобов'язання держави. Самостійність бюджетів забезпечується закріпленням за ними відповідних джерел доходів бюджету, правом відповідних органів державної влади, органів влади Автономної республіки Крим та органів місцевого самоврядування визначати напрями використання бюджетних коштів відповідно до законодавства України, правом Верховної Ради Автономної Республіки Крим та відповідних місцевих рад самостійно і незалежно одне від одного розглядати та затверджувати відповідні місцеві бюджети.

За приписами ст. 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ органи місцевого самоврядування в селах, селищах, містах, районах у містах (у разі їх створення) самостійно розробляють, затверджують і виконують відповідні місцеві бюджети згідно з Бюджетним кодексом України. Відповідно до частини 4 статті 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ самостійність місцевих бюджетів гарантується власними та закріпленими за ним на стабільній основі законом загальнодержавними доходами, а також правом самостійно визначати напрями використання коштів місцевих бюджетів відповідно до закону. У пункті 3 частині 1 статті 89 чинного на час спірних правовідносин Бюджетного Кодексу України визначено, що до видатків, що здійснюються з районних бюджетів та бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення та враховуються при визначенні обсягу між бюджетних трансфертів, належать видатки на а) первинну медико-санітарну, амбулаторно-поліклінічну та стаціонарну допомогу (лікарні широкого профілю, пологові будинки, поліклініки і амбулаторні, загальні стоматологічні поліклініки, а також дільничні лікарні, медичні амбулаторні, фельдшерсько-акушерські та фельдшерські пункти, центри первинної медичної (медико-санітарної) допомоги; б) програми медико-санітарної освіти (міські та районні центри здоров'я і заходи з санітарної освіти).

Міністерством фінансів України відповідно до формули розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів між державним бюджетом та місцевими бюджетами при формуванні бюджету на відповідний рік розраховуються показники видатків на утримання охорони здоров'я з розрахунку на одного жителя окремо для міст Бучі та Ірпеня. Медичні заклади, власником яких є Ірпінська міська рада, територіально розміщені виключно по всіх територіальних громадах (м. Ірпінь, селища Ворзель, Гостомель та Коцюбинське, м. Буча); їх утримання розраховано відповідно до сітьових показників (кількості лікарняних ліжок, кількості лікарських посад, кількості лікарських відвідувань, кількості ліжко-днів та інше) на населення всіх територіальних одиниць ( м. Ірпінь, селища Ворзель, Гостомель та Коцюбинське, м. Буча). На утриманні в Бучанській міській раді відсутня мережа лікарень для дорослого та дитячого населення та пологовий будинок, таку мережу має та утримує Ірпінська міська рада, яка передбачає видатки та штати з урахуванням жителів м. Буча. Так, протягом 2014 року за медичною допомогою в лікувально-профілактичні заклади Ірпінської міської ради звернулось 3 695 жителів м. Буча, що становить 26,1 % від загальної кількості звернень.

Позивач вказує, що відповідно до частини 2 статті 93 чинного на час спірних правовідносин БК України міська (міста республіканського автономної Республіки Крим та обласного значення) рада може передати кошти на здійснення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначення обсягу міжбюджетних трансфертів згідно із статтею 89 цього Кодексу, районній, міській (міста республіканського автономної Республіки Крим та обласного значення) раді у вигляді міжбюджетного трансферту відповідно до районного, міського (міста республіканського автономної Республіки Крим та обласного значення) бюджету. Передача коштів між місцевими бюджетами здійснюється на підставі рішень відповідних місцевих рад, прийнятих кожною із сторін, і укладання договору. Усі договори про передачу коштів між місцевими бюджетами згідно з такими рішеннями укладаються до 1 серпня року, що передує плановому (частина 3 статті 93 чинного на час спірних правовідносин БК України). Відповідно до частини 5 статті 93 чинного на час спірних правовідносин БК України якщо на території міста (міста республіканського автономної Республіки Крим та обласного значення), району недостатньо бюджетних установ, інших суб'єктів господарювання комунальної власності, які забезпечують надання гарантованих послуг, визначених пунктом 2 частини першої статті 86 цього Кодексу, в обсязі, визначеному фінансовими нормативами бюджетної забезпеченості, обрахований обсяг видатків на здійснення цих послуг враховується при визначенні міжбюджетного трансферту бюджету, з якого утримуються бюджетні установи, що надають гарантовані послуги.

Враховуючи ці норми бюджетного законодавства між територіальними громадами міста Ірпеня та м. Буча була укладена Угода від 29.07.2013 року про передачу субвенції на виконання власних повноважень в галузі охорони здоров'я на 2014 рік в сумі 7 534,8 тис. грн.., яка згідно плану асигнувань із загального фонду Бучанського міського бюджету повинна передаватися щомісячно. Бучанська міська рада безпідставно неодноразово порушувала терміни передачі субвенції; щоб уникнути виникнення кредиторської заборгованості та несвоєчасної виплати заробітної плати, оплати енергоносіїв, придбання медикаментів, харчування Ірпінська міська рада була вимушена відволікати кошти міського бюджету від вирішення задач місцевого значення та направляти їх на покриття захищених статей в галузі охорони здоров'я. 06.02.2015 року у зв'язку з надходженням до Ірпінської міської ради листа-повідомлення адресованого Бучанською міською радою Ірпінській міській раді остаточно стало відомо, що Бучанська міська рада не має наміру виконувати взяте на себе зобов'язання, а саме не буде здійснювати погашення кредиторської заборгованості 2014 року по виплаті субвенції. Відповідно до ст. 116 Бюджетного кодексу України порушенням бюджетного законодавства визнається порушення учасником бюджетного процесу встановлених цим Кодексом чи іншим бюджетним законодавством норм щодо складання, розгляду, затвердження, внесення змін, виконання бюджету та звітування про його виконання. Таким чином, в зв'язку з невиконанням відповідачем міського бюджету затвердженого на 2014 рік та угоди № 108 від 29.07.2013 року між Бучанською міською радою та Ірпінською міською радою про передачу-прийняття видатків на здійснення повноважень у галузі охорони здоров'я на 2014 рік в повному обсязі, слід зобов'язати Бучанську міську раду здійснити виплату до міського бюджету м. Ірпінь субвенції на суму 303,850 тис. грн. на утримання головному розпоряднику бюджетних коштів КЗ “Ірпінська центральна міська лікарня“.

В зв'язку із викладеними обставинами позивач просив стягнути з Бучанської міської ради на користь Ірпінської міської ради Київської області субвенції в сумі 303 850,0 гривень; стягнути з Бучанської міської ради Київської області судові витрати по справі.

В судовому засіданні представники позивача ОСОБА_1, ОСОБА_2 позов підтримали, підтвердили обставини, викладені у позовній заяві, просили позов задовольнити.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи неодноразово повідомлений належним чином, надав суду листа, в якому просив розглядати справу у відсутності представника Бучанської міської ради та про результати розгляду справи просив повідомити Бучанську міську раду.

Суд, заслухавши пояснення представників позивача ОСОБА_1, ОСОБА_2, вивчивши матеріали справи, вважає заявлений позов таким, що підлягає до задоволення, виходячи із наступного.

В судовому засіданні встановлено, що рішенням Ірпінської міської ради Київської області № 3273-45-УІ від 27 червня 2013 року “Про прийняття міжбюджетного трансферта з міського бюджету м. Буча на виконання делегованих повноважень в галузі охорони здоров'я на 2014 рік“ відповідно до статті 93 Бюджетного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ прийнято видатки на виконання делегованих державних повноважень в галузі охорони здоров'я з бюджету м. Буча до міського бюджету м. Ірпінь у вигляді міжбюджетного трансферту на 2014 рік“, доручено міському голові міста Ірпеня укласти відповідну угоду з Бучанською міською радою про прийняття частини видатків на виконання делегованих державних повноважень з міського бюджету міста Буча до міського бюджету м. Ірпеня з відповідними коштами у вигляді міжбюджетних трансфертів на 2014 рік“.

Встановлено, що 29 липня 2013 року між Бучанською міською радою (сторона 1) в особі міського голови ОСОБА_3, який діє на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ та Ірпінською міською радою (сторона 2) в особі міського голови ОСОБА_4, який діє на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ була укладена угода № 108, предметом якої є передача-прийняття видатків та відповідних коштів у вигляді міжбюджетного трансферту на здійснення повноважень у галузі охорони здоров'я; розділом 2 даної угоди визначено, що сторона 1 зобов'язується передати до міського бюджету міста Ірпінь видатки на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я з передачею відповідних коштів з бюджету міста Буча на 2014 рік, сторона 1 зобов'язується перераховувати кошти субвенції визначені додатковою угодою на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я за погодженим планом асигнувань. Відповідно до п. 3.1 даної угоди ця угода діє до повного виконання сторонами взятих на себе зобов'язань.

31 грудня 2013 року між Бучанською міською радою (сторона 1) в особі міського голови ОСОБА_3, який діє на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ та Ірпінською міською радою (сторона 2) в особі міського голови ОСОБА_4, який діє на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ була укладена Додаткова угода № 1 до угоди № 108 від 29 липня 2013 року, відповідно до умов якої сторона 1 зобов'язалась передати до міського бюджету міста Ірпінь видатки на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я з передачею відповідних коштів з бюджету міста Буча до бюджету м. Ірпінь у розмірі 1 750,0 тис. грн.. АН 1 квартал 2014 року; сторона 2 зобов'язується прийняти видатки на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я з прийняттям відповідних коштів з бюджету міста Буча до бюджету міста Ірпінь на 1 квартал 2014 року у вигляді міжбюджетного трансферту у розмірі 1 750,0 тис. грн.

22 січня 2014 року між Бучанською міською радою (сторона 1) в особі міського голови ОСОБА_3, який діє на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ та Ірпінською міською радою (сторона 2) в особі міського голови ОСОБА_4, який діє на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ була укладена Додаткова угода № 3 до угоди № 108 від 29 липня 2013 року, відповідно до умов якої сторона 1 зобов'язується передати до міського бюджету міста Ірпінь видатки на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я з передачею відповідних коштів з бюджету міста Буча до бюджету м. Ірпінь у розмірі 7 728,0 тис. грн. на 2014 рік; сторона 2 зобов'язувалася прийняти видатки на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я з прийняттям відповідних коштів з бюджету міста Буча до бюджету міста Ірпінь на 2014 рік у вигляді міжбюджетного трансферту у розмірі 7 728,0 тис. грн.; сторони зобов'язалися врахувати обсяг міжбюджетного трансферту за цією угодою у рішеннях про міський бюджет м. Ірпінь та міський бюджет м. буча на 2014 рік.

Також 28 квітня 2014 року між Бучанською міською радою (сторона 1) в особі міського голови ОСОБА_3, який діє на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ та Ірпінською міською радою (сторона 2) в особі в. о. міського голови-секретаря ради ОСОБА_5, який діє на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ була укладена Додаткова угода № 2 до угоди № 108 від 29 липня 2013 року, відповідно до умов якої у зв'язку із зменшенням бюджетних призначень на охорону здоров'я в Державному бюджеті на 2014 рік та відповідно місцевому бюджеті м. Буча сторони за обопільною згодою вирішили змінити п. 2.1, п. 2.2 Додаткової угоди № 1 від 22 січня 2014 року до Угоди № 108 від 29 липня 2013 року та викласти її в наступній редакції: “п. 2.1 “Сторона 1 зобов'язується передати до міського бюджету міста Ірпінь видатки на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я з передачею відповідних коштів з бюджету міста Буча до бюджету м. Ірпінь у розмірі 7 534,8 тис. грн. на 2014 рік“; п. 2.2 “Сторона 2 зобов'язується прийняти видатки на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я з прийняттям відповідних коштів з бюджету міста Буча до бюджету міста Ірпінь на 2014 рік у вигляді міжбюджетного трансферту у розмірі 7 534,8 тис. грн. Сторони зобов'язуються врахувати обсяг міжбюджетного трансферту за цією угодою у рішеннях про міський м. Ірпінь та міський бюджет м. Буча на 2014 рік“.

Встановлено, що фактично Бучанською міською радою у 2014 році було перераховано міжбюджетних трансфертів до бюджету м. Ірпінь в розмірі 7 230,950 тис. грн., що підтверджується випискою про надходження субвенції.

Рішенням Ірпінської міської ради Київської області від 06 листопада 2014 року № 4140-60-УІ “Про прийняття міжбюджетного трансферту з міського бюджету м. Буча на виконання делегованих повноважень в галузі охорони здоров'я на 2015 рік“ відповідно до статті 93 Бюджетного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ прийнято видатки на виконання делегованих державних повноважень в галузі охорони здоров'я з бюджету м. Буча до міського бюджету у м. Ірпінь у вигляді міжбюджетного трансферту на 2015 рік; доручено міському голові міста Ірпеня укласти відповідну угоду з Бучанською міською радою про прийняття частини видатків на виконання делегованих державних повноважень з міського бюджету міста Буча до міського бюджету м. Ірпеня з відповідними коштами у вигляді міжбюджетних трансфертів на 2015 рік.

30 грудня 2014 року між Бучанською міською радою (сторона 1) в особі міського голови ОСОБА_3 та Ірпінською міською радою (сторона 2) в особі міського голови ОСОБА_6 було укладено Додаткову угоду № 4 до угоди № 3 від 25 грудня 2014 року, відповідно до умов якої сторона 1 зобов'язується передати до міського бюджету міста Ірпінь видатки на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я з передачею відповідних коштів з бюджету міста Буча до бюджету м. Ірпінь у розмірі 8 484,7 тис. грн. на 2015 рік; сторона 2 зобов'язується прийняти видатки на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я з прийняттям відповідних коштів з бюджету міста Буча до бюджету міста Ірпінь на 2015 рік у вигляді міжбюджетного трансферту у розмірі 8 484,7 тис. грн.; сторони зобов'язуються врахувати обсяг між бюджетного трансферту за цією угодою у рішеннях про міський бюджет м. Ірпінь та міський бюджет м. Буча на 2015 рік.

Встановлено, що виконавчий комітет Ірпінської міської ради протягом 2014 року неодноразово направляв листи міському голові м. Буча ОСОБА_3 про перерахування боргу за субвенцією на виконання делегованих повноважень в галузі охорони здоров'я згідно додаткових угод від 22 січня 2014 року та від 28 квітня 2014 року. Листом від 28.01.2015 року № 01-17/247 міський голова м. Ірпінь ОСОБА_6 звернувся до міського голови м. Буча ОСОБА_3, в якому зазначав, що Бучанська міська рада перерахувала субвенцію в сумі 7 230 950 тис. грн.; міським бюджетом м. Ірпінь недоотримано коштів на суму 303 850,0 гривень; Комунальний заклад “Ірпінська центральна міська лікарня“ через відсутність повного фінансування з боку Бучанської міської ради не здійснив заплановані необхідні видатки закладів охорони здоров'я в повному обсязі. На виконання умов п. 3.1 угоди № 108 від 29.07.2013 року в частині повного виконання сторонами взятих на себе зобов'язань відповідно до угоди Ірпінська міська рада направляє для укладання додаткову угоду щодо передачі до міського бюджету коштів в сумі 303,850 тис. грн. на здійснення повноважень в галузі охорони здоров'я. 06 лютого 2015 року за вих. № 04-08/240 Бучанський міський голова ОСОБА_3 направив Ірпінському міському голові ОСОБА_6 листа, в якому зазначав, що виконавчий комітет Бучанської міської ради на лист від 28.01.2015 року № 01/17/247 повідомляє, що субвенцією на фінансування закладів охорони здоров'я на 2015 рік не передбачені видатки на погашення кредиторської заборгованості 2014 року.

Наведені обставини підтверджуються поясненнями представників позивача ОСОБА_1, ОСОБА_2, матеріалами справи.

Бюджетним кодексом України визначаються правові засади функціонування бюджетної системи України, її принципи, основи бюджетного процесу і міжбюджетних відносин та відповідальність за порушення бюджетного законодавства.

У відповідності п.3 ч.1 ст. 7 Бюджетного кодексу України Державний бюджет України та місцеві бюджети є самостійними. Держава коштами державного бюджету не несе відповідальності за бюджетні зобов'язання органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування. Органи влади Автономної Республіки Крим та органи місцевого самоврядування коштами відповідних місцевих бюджетів не несуть відповідальності за бюджетні зобов'язання одне одного, а також за бюджетні зобов'язання держави. Самостійність бюджетів забезпечується закріпленням за ними відповідних джерел доходів бюджету, правом відповідних органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування визначати напрями використання бюджетних коштів відповідно до законодавства України, правом Верховної Ради Автономної Республіки Крим та відповідних місцевих рад самостійно і незалежно одне від одного розглядати та затверджувати відповідні місцеві бюджети.

У відповідності до п.3 ч.1 ст. 89 Бюджетного кодексу України охорону здоров'я до видатків, що здійснюються з бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, районних бюджетів, бюджетів об'єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, належать видатки на первинну медико-санітарну, амбулаторно-поліклінічну та стаціонарну допомогу (лікарні широкого профілю, спеціалізовані медико-санітарні частини, пологові будинки, поліклініки і амбулаторії, загальні стоматологічні поліклініки, а також дільничні лікарні, медичні амбулаторії, фельдшерсько-акушерські та фельдшерські пункти, центри первинної медичної (медико-санітарної) допомоги); б) програми медико-санітарної освіти (міські та районні центри здоров'я і заходи з санітарної освіти).

У відповідності до ст. 93 Бюджетного кодексу України місцева рада може передати кошти на здійснення окремих видатків місцевих бюджетів іншій місцевій раді у вигляді міжбюджетного трансферту до відповідного місцевого бюджету; якщо на території міста (республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення), району недостатньо бюджетних установ, інших суб'єктів господарювання комунальної власності, які забезпечують надання гарантованих послуг, визначених пунктом 2 частини першої статті 86 цього Кодексу, в обсязі, визначеному фінансовими нормативами бюджетної забезпеченості, обрахований обсяг видатків на здійснення цих послуг враховується при визначенні міжбюджетного трансферту бюджету, з якого утримуються бюджетні установи, що надають гарантовані послуги.

У відповідності до ст. 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ органи місцевого самоврядування в селах, селищах, містах, районах у містах (у разі їх створення) самостійно розробляють, затверджують і виконують відповідні місцеві бюджети згідно з Бюджетним кодексом України. Самостійність місцевих бюджетів гарантується власними та закріпленими за ними на стабільній основі законом загальнодержавними доходами, а також правом самостійно визначати напрями використання коштів місцевих бюджетів відповідно до закону.

У відповідності до ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

У відповідності до ст. 17 КАС України юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори, зокрема спори між суб'єктами владних повноважень з приводу реалізації їхньої компетенції у сфері управління, у тому числі делегованих повноважень.

Враховуючи вищевикладене, у зв'язку із невиконанням відповідачем міського бюджету на 2014 рік та угоди № 108 від 29 липня 2013 року між Бучанською міською радою та Ірпінською міською радою про передачу-прийняття видатків та відповідних коштів у вигляді міжбюджетного трансферту на здійснення повноважень у галузі охорони здоров'я на 2014 рік в повному обсязі, суд прийшов до висновку, що слід стягнути з Бучанської міської ради на користь Ірпінської міської ради Київської області суму недоотриманої субвенції в сумі 303 850,0 гривень.

Крім того, із відповідача на користь позивача слід стягнути судовий збір у сумі 487,20 гривень.

На підставі ст. ст. 4, 8, 28, 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, керуючись ст. ст. 2, 7, 14, 99,100, 102, 158-163, 167 КАС України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути з Бучанської міської ради на користь Ірпінської міської ради Київської області (р/р 31414652700007, ГУ ДКСУ в Київській області, МФО 821018, Код 37911135) субвенції в сумі 303 850,0 гривень.

Стягнути з Бучанської міської ради на користь Ірпінської міської ради Київської області (р/р 31414652700007, ГУ ДКСУ в Київській області, МФО 821018, Код 37911135) судові витрати у розмірі 487,20 гривень.

Копію постанови направити відповідачу для відома.

Повний текст постанови буде виготовлений протягом п'яти днів з дня закінчення розгляду справи 13.04.2016 року.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Ірпінський міський суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з моменту отримання копії постанови.

Суддя: ОСОБА_7