Справа №2-1729/2010р.
У X В А Л А
26 квітня 2010р. суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області Мельник О.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Бориспільський районний відділ Київської обласної філії ДП "Центр державного земельного кадастру" про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою,
Позивач звернувся до суду з зазначеним позовом, але в позові не зазначив докази та не виклав обставини, якими обґрунтовує свої позовні вимоги щодо перешкоджання позивачу користуватись земельною ділянкою саме шляхом не виготовлення відповідачем технічної документації та щодо наявності повноважень суду примушувати громадян виготовляти технічну документацію.
Крім того, не обґрунтував свої вимоги щодо залучення до участі в справі третьої особи, яка не є юридичною особою та які права останньої може зачіпати рішення по справі.
Ухвалою від 13.04.2010р. позов залишено без руху, надавши час до 20.04.2010р. для усунення недоліків.
Однак, в вказаний час, зазначені недоліки позивач не усунув, надавши уточнену позовну заяву з тими ж недоліками.
Тому, позов слід вважати неподаним.
На підставі викладеного,
Керуючись ст.ст. 119-121 ЦПК України,
У X В А Л И В:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - Бориспільський районний відділ Київської обласної філії ДП „Центр державного земельного кадастру" про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою вважати неподаним та повернути
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Київської області через Бориспільський міськрайсуд протягом 5 днів з дня постановляння ухвали шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження та подальшею подачею апеляційної скарги протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя О.О. Мельник