ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ОСОБА_1
Справа № 210/4735/15-ц
Провадження № 2/210/400/16
"21" квітня 2016 р.
Дзержинський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді: Скотар Р.Є.,
при секретарі - Лейбенко В.В.,
за участі
представника позивача ОСОБА_2,
представника відповідача ОСОБА_3,
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника позивача ОСОБА_2 про витребування доказів, -
В провадженні суду знаходиться вищезгадана цивільна справа за позовом ОСОБА_4 до Публічного акціонерного товариства «Криворіжгаз» про захист прав споживача та визнання незаконним відключення від газопостачання.
Представником позивача ОСОБА_2 ( довіреність від 14.11.2015 року, дійсна до 14.11.2016 року) заявлено письмове клопотання про витребування у відповідача документів, за якими безпосередньо були виконані роботи по відключенню : наряди, завдання або інш.
Представник відповідача ОСОБА_3 ( довіреність від 11.04.2016 року, дійсна до 30.12.2016 р.) не заперечувала проти заявленого клопотання.
Відповідно до ч.1 ст.137 ЦПК України , у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази. Клопотання про витребування доказів має бути подано до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що клопотання відповідача підлягає задоволенню, оскільки зазначені докази необхідні для повного і всебічного розгляду справи.
Керуючись ст. 137, 293 ЦПК України, -
Клопотання представника позивача про витребування доказів - задовольнити.
Витребувати Публічного акціонерного товариства «Криворіжгаз» документи, за якими були виконані роботи по відключенню від газопостачання квартири АДРЕСА_1 22.07.2015 року.
Докази, які вимагає суд, надати до Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу (50074, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 24) в строк до 09.06.2016 року включно.
Ухвала оскарженню окремо від рішення не підлягає.
Суддя: Р. Є. Скотар