Справа 826/25415/15 Суддя-доповідач Троян Н.М.
21 квітня 2016 року м. Київ
Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі:
головуючого судді - Троян Н.М.,
суддів - Файдюка В.В., Твердохліб В.А.,
розглянувши в порядку письмового провадження питання про проведення засідання в режимі відеоконференції під час розгляду апеляційної скарги Комунального комерційного підприємства Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа» на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 лютого 2016 року у справі за адміністративним позовом Комунального комерційного підприємства Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа» до Міністерства юстиції України, треті особи: Публічне акціонерне товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», Дочірня компанія «Газ України» НАК «Нафтогаз України» про визнання дій протиправними, скасування постанови про арешт коштів боржника,-
У провадження Київського апеляційного адміністративного суду перебуває справа за апеляційною скаргою Комунального комерційного підприємства Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа» на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 лютого 2016 року у справі за адміністративним позовом Комунального комерційного підприємства Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа» до Міністерства юстиції України, треті особи: Публічне акціонерне товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», Дочірня компанія «Газ України» НАК «Нафтогаз України» про визнання дій протиправними, скасування постанови про арешт коштів боржника.
11 квітня 2014 року через канцелярію Київського апеляційного адміністративного суду позивачем подано клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 14.04.2016 вказане клопотання задоволено та призначено справу до судового розгляду на 21.04.2016 в режимі відеоконференції в приміщенні Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області.
Під час судового засідання 21.04.2016 колегією суддів, зважаючи на відсутність у судовому засіданні відповідача, вирішено відкласти розгляд справи на 12 травня 2015 року на 11 год. 30 хвилин.
Відповідно до частини першої ст.122-1 КАС України суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, іншого учасника адміністративного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Враховуючи викладене, колегія суддів приходить до висновку про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, яке відбудеться у приміщенні Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області 12.05.2016 на 11 год. 30 хв.
Відкласти розгляд справи №826/25415/15 в режимі відеоконференції на 12 травня 2016 року на 11 год. 30 хв. в приміщенні Київського апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30, зал №7.
Забезпечити проведення відеоконференції Приморському районному суду міста Маріуполя Донецької області (87525, м. Маріуполь, проспект Будівельників, 52-а, еmail: inbox@pr.dn.court.gov.ua).
Копію ухвали про проведення судового засідання в режимі відеоконференції направити до Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області та Комунальному комерційному підприємству Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа».
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення, є остаточною та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя: Н.М.Троян
Судді: В.В.Файдюк,
В.А. Твердохліб
Повний текст виготовлено: 22 квітня 2016 року.