Ухвала від 18.04.2016 по справі 22/202

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

18.04.2016 р. Справа№ 22/202

Господарський суд Львівської області в складі судді Березяк Н.Є.

при секретарі Кравець О.І. розглянула матеріали справи

за позовом: Прокурора Сихівського району в інтересах держави Львівської міської ради в особі ЛМКП „Львівтеплоенерго”, м. Львів

до відповідача ОСОБА_1 акціонерного товариства „Львівський домобудівний комбінат № 2”, м. Львів

про стягнення 37 724,67 грн.

В судове засідання з'явились:

від прокуратури: ОСОБА_2

від позивача: ОСОБА_3 - представник

від відповідача: не з'явився

Суть спору: Подано позов Прокурора Сихівського району в інтересах держави Львівської міської ради в особі ЛМКП „Львівтеплоенерго” до ОСОБА_1 акціонерного товариства „Львівський домобудівний комбінат № 2” про стягнення 37 724,67 грн.

Суддею Желіком М.Б. ухвалою від 21.06.2008 року було прийнято позовну заяву до розгляду та призначено судове засідання на 04.09.2008 року.

Згідно розпорядження голови суду від 21.10.2010 року у зв'язку з тим, що суддю Желіка М.Б. обрано суддею Львівського апеляційного господарського суду, дану справу передано судді Березяк Н.Є.

Суть спору та причини відкладення розгляду справи було викладено в ухвалах господарського суду Львівської області.

У судовому засіданні 18.04.2016 року прокуратура та позивач явку повноважних представників забезпечили. В наданих усних поясненнях заявили, що відповідач ліквідований на підтвердження даного факту долучили копію ухвали господарського суду Львівської області від 14.11.2013 р. у справі № 5015/7025/11, з п.2 резолютивною частини якої вбачається, що ВАТ «ЛДБК № 2» ліквідовано. Дана ухвала набрала законної сили та не оскаржувалась.

Нормами ст. 21 ГПК України передбачено, що сторонами в судовому процесі - позивачами і відповідачами можуть бути підприємства та організації, зазначені у ст.1 ГПК України. Відповідачами є підприємства та організації, яким пред'явлено позовну вимогу.

Згідно ст. 1 ГПК України підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб'єкта підприємницької діяльності, мають право звертатися до господарського суду згідно з встановленою підвідомчістю господарських справ за захистом своїх порушених або оспорюваних прав і охоронних законом інтересів.

Відповідно до п. 6 ст. 80 ГПК України господарський суд припиняє провадження у справі, якщо настала смерть фізичної особи або оголошено її померлою чи припинено діяльністю суб'єкта господарювання, які були однією із сторін у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва.

Як вбачається з ухвали суду від 14.11.2013 р. у справі № 5015/7025/11 та копії довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на 18.04.2016 року юридична особа ВАТ «Львівський домобудівний комбінат № 2» свою підприємницьку діяльність припинила, а відтак провадження у справі підлягає припиненню на підставі п. 6 ст. 80 ГПК України.

Враховуючи наведене та керуючись п. 6 ст. 80, ст. 86 ГПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Провадження у справі № 22/202 за позовом Прокурора Сихівського району в інтересах держави Львівської міської ради в особі ЛМКП „Львівтеплоенерго” до ОСОБА_1 акціонерного товариства „Львівський домобудівний комбінат № 2” про стягнення 37 724,67 грн. - припинити.

2. Ухвалу суду може бути оскаржено протягом 5 днів до Львівського апеляційного господарського суду.

Суддя Березяк Н.Є.

Попередній документ
57253794
Наступний документ
57253796
Інформація про рішення:
№ рішення: 57253795
№ справи: 22/202
Дата рішення: 18.04.2016
Дата публікації: 25.04.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Укладення, зміни, розірвання, виконання договорів (правочинів) та визнання їх недійсними, зокрема:; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; інші договори