Справа № 725/3495/14-п
2014 рік
23.06.2014 року Суддя Першотравневого районного суду м.Чернівці Войтун О. Б., розглянувши матеріали справи, які надійшли від Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті управління Укртрансінспекції у Чернівецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, за ч.1 ст. 164 КУпАП,-
11.06.2014 року громадянин ОСОБА_1, за адресою м. Чернівці вул.. Руська, 232, о 07год. 10хв. надавав послуги з перевезення пасажирів, на транспортному засобі Mercedes-Benz Sprinter 3/6 СDI, д/н НОМЕР_1, без оформлення ліцензії на даний вид діяльності, чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 164 КУпАП.
Факт вчинення правопорушення ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та матеріалами адміністративної справи, а тому вважаю, що в його діях є склад правопорушення передбачений ч.1 ст.164 КпАП України, в зв'язку з чим за скоєне він має нести відповідальність.
При накладенні адміністративного стягнення на правопорушника, враховується характер вчиненого правопорушення, матеріальний стан правопорушника та дані про його особу.
Згідно вимог ст. 40-1 КУпАП з правопорушника необхідно стягнути судовий збір в розмірі 36грн. 54 коп. в дохід держави.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст.24,30,33-35,40-1,164 ч.1,283-285,287-291,294 КпАП України, -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.164 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу, в розмірі 340грн., 00коп., в дохід держави.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 36грн. 54коп., на користь держави.
Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Апеляційна скарга може бути подана протягом десяти діб, з дня винесення постанови до Апеляційного суду Чернівецької області, через Першотравневий районний суд м. Чернівці.
Суддя Першотравневого
районного суду м.Чернівці ОСОБА_2