Рішення від 13.04.2016 по справі 166/311/16-ц

справа № 166/311/16-ц

провадження №2/166/111/16

категорія: 48

Рішення

Іменем України

смт. Ратне 13 квітня 2016 року Ратнівський районний суд Волинської області в складі:

головуючого судді Ляха В.І.

за участю секретаря Омелько Н.І.

позивачки ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 і ОСОБА_2 одружились 04.09.2007 року.

Подружжя від шлюбу має сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1.

ОСОБА_1 звернулась в суд з позовом про розірвання шлюбу із ОСОБА_2.

Позовні вимоги обґрунтовувала тим, що з відповідачем вже близько восьми років вони проживають окремо та мають різні сім'ї. Тому фактично шлюбні відносини між ними припинені і подальше спільне життя як подружжя неможливе.

В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 заявлений позов підтримала, настоює на розірванні шлюбу з відповідачем ОСОБА_2, з мотивів і підстав викладених в позовній заяві.

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився, в повідомленні до суду позовні вимоги про розірвання шлюбу визнав, згідний на розлучення з позивачкою.

Вислухавши пояснення сторін, дослідивши письмові докази в справі, суд приходить до наступного.

З пояснень позивачки достовірно встановлено, що сторони фактично припинили шлюбні відносини між собою, проживають порізно тривалий час, біля восьми років.

Позивачка в категоричній формі відмовляється від поновлення подружніх відносин, настоює на розлученні з відповідачем. Так як за її твердженням, вона прийшла до твердого переконання про неможливість в подальшому спільного подружнього життя.

Шлюб грунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Примушення до шлюбу не допускається - ч.1 ст.24 СК України.

Встановлені з пояснень позивачки мотиви і підстави розлучення, виключають подальше збереження між сторонами сім'ї, а тому укладений між ними шлюб підлягає розірванню, незважаючи на те, що в них від шлюбу є малолітня дитина.

Оскільки перебування дитини в атмосфері постійних сімейних чвар між батьками, не тільки не буде сприяти їх нормальному психологічному розвитку, а й з негативної сторони буде впливати на її психічний стан.

Після розірвання шлюбу, малолітнього сина ОСОБА_4 слід залишити на проживанні з матір'ю ОСОБА_1.

Керуючись ст.ст.10, 11, 60, 212, 214, 215 ЦПК України, ст.ст.110, 112 СК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Укладений шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 04 вересня 2007 року в Дулібівській сільській раді Турійського району Волинської області під актовим записом № 2 розірвати.

Малолітнього ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2, залишити на проживанні з матір'ю ОСОБА_1.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Волинської області через Ратнівський районний суд на протязі 10 днів з його проголошення.

Суддя підпис: Лях В.І.

Оригіналу відповідає:

Суддя Лях В.І.

.

Попередній документ
57171678
Наступний документ
57171680
Інформація про рішення:
№ рішення: 57171679
№ справи: 166/311/16-ц
Дата рішення: 13.04.2016
Дата публікації: 19.04.2016
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Ратнівський районний суд Волинської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про розірвання шлюбу