Ухвала від 04.04.2016 по справі 464/9445/15а,2а/464/43/16

УХВАЛА

про відмову у відкритті апеляційного провадження

04 квітня 2016 року№ 876/1636/16

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Судова-Хомюк Н.М., перевіривши апеляційну скаргу Сихівської районної державної адміністрації Львівської міської ради на постанову Сихівського районного суду міста Львова від 15.01.2016р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Сихівської районної державної адміністрації Львівської міської ради про визнання постанови про накладення адміністративного стягнення, -

ВСТАНОВИВ:

Апелянт звернувся з апеляційною скаргою на постанову Сихівського районного суду міста Львова від 15.01.2016 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Сихівської районної державної адміністрації Львівської міської ради про визнання постанови про накладення адміністративного стягнення.

Ухвалою судді Львівського апеляційного адміністративного суду від 04.03.2016 року апеляційну скаргу залишено без руху та надано термін 30 днів з моменту отримання даної ухвали для усунення виявлених недоліків.

Відповідно до наявного у матеріалах справи повідомлення про вручення поштового відправлення, копію даної ухвали апелянт отримав 16.03.2016р. На виконання вказаної вище ухвали, відповідачем 31.03.2016р. до Львівського апеляційного адміністративного суду подано клопотання (заяву) про поновлення строку на апеляційне оскарження, у якому він просить поновити цей строк, у зв'язку з великим навантаженням працівників адміністрації, проте на підтвердження даних доводів не надано жодних доказів.

Відповідно до ч. 4 ст. 189 КАС України (із змінами внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку здійснення судочинства»№ 4176-VI від 20.12.2011 року) апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

Враховуючи те, що Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради подала заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження із наведенням в ньому причин пропуску цього строку не підтверджених належними доказами, суддя-доповідач прийшов до висновку, що вказані причини є неповажними, а подане клопотання - обгрунтованим, тому відповідно до ч. 4 ст. 189 КАС України у відкритті апеляційного провадження слід відмовити

Керуючись ст.ст. 160, 165, 189, 212, 254 КАС України, суддя -

.

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Сихівської районної державної адміністрації Львівської міської ради на постанову Сихівського районного суду міста Львова від 15.01.2016 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Сихівської районної державної адміністрації Львівської міської ради про визнання постанови про накладення адміністративного стягнення.

На ухвалу протягом двадцяти днів з моменту набрання нею законної сили може бути подана касаційна скарга безпосередньо до Вищого адміністративного суду.

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Судова-Хомюк Н.М.