Постанова від 22.06.2009 по справі 1-п-106-09

Справа № 1-п-106/09р.

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 червня 2009 року

Нововоронцовський районний суд Херсонської області

в складі : головуючого судді Павлюченко В.С.

при секретарі Кателевській Л.А.

з участю прокурора Геращенка С.М.

потерпілого ОСОБА_1

Розглянувши у попередньому судовому засіданні в смт.Нововоронцовка

справу про звільнення від кримінальної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця міста Херсон, громадянина України, освіта середня, одруженого, має на утриманні 2-х неповнолітніх дітей, працюючого водієм ТОВ „Будмонтаж - Сервіс”, жителя міста АДРЕСА_1, не судимого, обвинуваченого по ст.286 ч.1 КК України у зв'язку з примиренням обвинуваченого з потерпілим.

ВСТАНОВИВ:

Обвинувачений ОСОБА_2 06.10.2008 року близько 18 години, керуючи сідельним тягачем „FREIGHLINER” реєстраційний номер АЕ 8670 СА з напівпричепом, реєстраційний номер НОМЕР_1, рухаючись із швидкістю близько 60 км/год. на 48км. автодороги „Мар'янське - Берислав” в межах Нововоронцовського району неподалік села Дудчани, внаслідок недбалості не вибравши безпечного інтервалу при обгоні трактора МТЗ-80, реєстраційний номер НОМЕР_2, який рухався в попутному напрямку під керуванням ОСОБА_1 здійснив зіткнення з трактором, в результаті чого водію трактора ОСОБА_1 заподіяно середньої тяжкості тілесні ушкодження, що спричинило тривалий розлад здоров'я. ОСОБА_2 порушив п.13.3 „Правил дорожнього руху” під час обгону необхідно дотримуватися безпечний інтервал, щоб не створювати небезпеки для дорожнього руху.

Обвинувачений ОСОБА_2 вину визнав повністю і пояснив, що здійснюючи обгін трактора не вибрав безпечну відстань до трактора, правою передньою частиною автомобіля в'їхав в ліву частину трактора, від чого не впорався з керуванням і його разом з трактором повело в кювет. На даний час він повністю відшкодував матеріальні та моральні збитки і примирився з потерпілим, просить закрити кримінальну справу.

Потерпілий ОСОБА_1 пояснив, що 06.10.2008 року він рухався по правій стороні автодороги і в дзеркало заднього виду бачив як вантажний автомобіль почав маневр обгону і в цей час почув удар в ліву частину трактора, від чого його викинуло через заднє вікно трактора, від падіння він вдарився об асфальт та отримав перелом шийного хребця. Водій автомобіля ОСОБА_2 повністю йому відшкодував матеріальні та моральні збитки, ніяких претензій до ОСОБА_2 не має, вони з ним примирились, мають добрі стосунки.

Слідчий за погодженням з прокурором направили до суду справу з постановою для вирішення питання про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням обвинуваченого з потерпілим. Враховуючи те, що обвинувачений ОСОБА_2 і потерпілий ОСОБА_1 В.Б. підтвердили свою згоду на примирення, поскільки обвинувачений повністю відшкодував завдані матеріальні та моральні збитки, суд вважає можливим звільнити ОСОБА_2 від кримінальної відповідальності, поскільки він вперше вчинив злочин невеликої тяжкості, повністю відшкодував завдані збитки потерпілому і примирився з ним, тому відповідно до ст.46КК України і ст.8 КПК України кримінальну справу слід закрити.

Керуючись ст.ст. 8, 244 п.5, 248 КПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ :

Кримінальну справу номер 170111-08 закрити, обвинуваченого ОСОБА_2 по ст.286 ч.1 КК України відповідно до ст.46 КК України звільнити від кримінальної відповідальності.

Запобіжний захід підписку про невиїзд скасувати.

На постанову може бути подана апеляція протягом 7 діб до апеляційного суду Херсонської області через районний суд.

Суддя В.С. Павлюченко

Попередній документ
5715889
Наступний документ
5715891
Інформація про рішення:
№ рішення: 5715890
№ справи: 1-п-106-09
Дата рішення: 22.06.2009
Дата публікації: 20.11.2009
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Нововоронцовський районний суд Херсонської області
Категорія справи: