3-4927\2008
19 червня 2008 року Суддя Калінінського районного суду м. Горлівки Донецької області Токаренко М.А. розглянувши матеріали, які надійшли від інспектора ДПС ОР ДПС м. Горлівки про притягнення до відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився у м. Горлівка, гр. України, не працює, мешкає за адресою: АДРЕСА_1 - за ст.122 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ОСОБА_2 21.05.2008 року у 14-10 годин керуючи транспортним засобом ВАЗ-2108, номерний знак НОМЕР_1, приналежним на праві власності ОСОБА_3., не надав дороги пішоходу, який переходив проїздну частину дороги нерегульованого пішохідного перехода, чим порушив п.п. 18.1. ПДР, зробивши тим самим адміністративне правопорушення.
Факт здійснення правопорушення підтверджується поясненнями правопорушника в протоколі про адміністративне правопорушення
Правопорушник до суду не з'явився . про місце, дату і час розгляду справи про адміністративне правопорушення повідомлявся належним чином, причина неявки до суду не відома, клопотання про відкладання розгляду справи в суд не надходило.
На підставі ст.ст. 122 ч.3, 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя -
На ОСОБА_2 накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 17/ сімнадцять/ гривень.
Постанова оскарженню не підлягає, але може бути опротестовано прокурором.