Ухвала від 06.04.2016 по справі 813/108/16

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10

УХВАЛА

про закриття провадження в адміністративній справі

06 квітня 2016 року № 813/108/16

Львівський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого - судді Сидор Н.Т.,

за участю секретаря судового засідання Присташ І.М.,

представники позивача не прибули,

представників відповідача ОСОБА_1, ОСОБА_2,

представника третьої особи ТзОВ «ВТП «Бодекс» ОСОБА_3,

третя особа ФО-П ОСОБА_4 не прибув,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові клопотання представника позивача приватного акціонерного товариства «Ірокс» ОСОБА_5 про закриття провадження у адміністративній справі за позовом приватного акціонерного товариства «Ірокс» до військової прокуратури Західного регіону України, за участі третіх осіб, які не заявляють самостійні вимоги на предмет спору на стороні відповідача товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-торгове підприємство «Бодекс», фізичної особи-підприємця ОСОБА_4, про визнання протиправними дій, визнання протиправним та скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

Судом розглядається справа за позовом приватного акціонерного товариства «Ірокс» до військової прокуратури Західного регіону України про:

- визнання протиправними дій конкурсної комісії Військової прокуратури Західного регіону України в частині не визначення приватного акціонерного товариства «Ірокс» учасником конкурсу щодо будівництва житла для військовослужбовців військової прокуратури Західного регіону України на земельній ділянці площею 0,7208 га по вул. Мечнікова, 16 в м. Львові;

- визнання неправомірним та скасування рішення конкурсної комісії Військової прокуратури Західного регіону України, прийнятого за результатами проведення 31.12.2015 року конкурсу з визначення переможця на будівництво житла для військовослужбовців військової прокуратури Західного регіону України, визначеного за адресою: м. Львів, вул. Мечнікова, 16.

Представником позивача через канцелярію суду подано клопотання про відмову від позову та закриття провадження у даній справі.

Представники відповідача та третьої особи ТзОВ «ВТП «Бодекс» проти задоволення клопотання представника позивача про закриття провадження у справі на підставі п. 2 ч. 1 ст. 157 КАС України не заперечили.

Третя особа ФО-П ОСОБА_4 в судове засідання не прибув, матеріали справи містять клопотання про розгляд справи у його відсутності.

Розглянувши клопотання представника позивача про закриття провадження у справі, суд дійшов висновку про доцільність закриття провадження у даній справі з огляду на наступне.

Відповідно до ч. 1 ст. 51 КАС України, крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову.

У відповідності до вимог ст. 136 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

Згідно з ч. 1, 2 ст. 112 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову повністю або частково. При прийнятті відмови від адміністративного позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі.

Суд, у відповідності до ч. 4 цієї статті, не приймає відмови від адміністративного позову і продовжує розгляд адміністративної справи, якщо ці дії позивача суперечать закону чи порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси.

Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 157 КАС України, суд закриває провадження у справі якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

Враховуючи те, що відмова представника позивача від позовних вимог не суперечить закону та не порушує чиїх-небудь прав, свобод або інтересів, тому суд приймає таку відмову та приходить до висновку, що провадження в даній справі підлягає до закриття.

Керуючись ст. ст. 157, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

УХВАЛИВ:

Провадження у адміністративній справі за позовом приватного акціонерного товариства «Ірокс» до військової прокуратури Західного регіону України, за участі третіх осіб, які не заявляють самостійні вимоги на предмет спору на стороні відповідача товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-торгове підприємство «Бодекс», фізичної особи-підприємця ОСОБА_4, про визнання протиправними дій, визнання протиправним та скасування рішення, закрити.

Роз'яснити позивачу, що повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.

Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст ухвали складений та підписаний 11.04.2016 року.

Суддя Сидор Н.Т.