Позивачу (ам): ОСОБА_1
83081, м. Донецьк, вул. Садова, 64
Відповідачу (ам): ОСОБА_2П
83005, м. Донецьк, вул. Батенка, 62
Дзержинський міський суд Донецької області направляє на Вашу адресу копію ухвали суду про відкриття провадження у справі та призначення справи до судового розгляду від 04 квітня 2016 року, для відома.
Додаток: Копія ухвали суду від 04.04.2016 року (сторонам).
Копія позовної заяви та копії доданих до неї документів (відповідачу (ам).
Суддя Дзержинського міського суду Є.В. Челюбєєв
Донецької області
про відкриття провадження у справі
04 квітня 2016 року Суддя Дзержинського міського суду Донецької області Челюбєєв Є.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про надання дозволу на тимчасовий виїзд дитини без згоди батька враховуючи, що позовна заява відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, керуючись ст. 122 ЦПК України, розпорядженням Вищого спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ № 2710/38-14 від 02.09.2014 року, -
Відкрити провадження в справі № 2/225/511/2016 і надати справі № 225/1139/16-ц.
Призначити справу до відкритого судового засідання в приміщенні Дзержинського міського суду на 15 квітня 2016 року о 11 год. 00 хв., роз'яснивши відповідачу про можливість надати в цей строк письмові заперечення проти заяви, та посилання на докази, якими він їх обґрунтовує.
Сторонам по справі при собі мати оригінали документів, якими вони будуть обґрунтовувати свої вимоги та заперечення та паспорта або інші документи, які посвідчують їх особистість.
Копію ухвали направити позивачу та відповідачу з копією позовної заяви та копіями доданих до неї документів.
Присутність сторін є обов'язковою.
Суддя: