ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 61022 м. Харків, пр. Науки, буд.5, тел./факс 702-10-79 inbox@lg.arbitr.gov.ua _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
05 квітня 2016 року Справа № 20/84б
За заявою кредитора - Управління Пенсійного Фонду України в Ленінському
районі м. Луганська
до боржника - Малого колективного підприємства “Луганській
експедиційний загін підводно-технічних робіт”, м. Луганськ
Про банкрутство
Суддя М.Ю. Ковалінас
ОСОБА_1 Бережна
У засіданні брали участь:
від кредиторів - не прибули;
ліквідатор банкрута ОСОБА_2 - не прибув.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ: банкрутство, ліквідаційна процедура за нормами Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі за текстом - Закон).
Розглянувши матеріали справи , суд
Постановою господарського суду Луганської області від 26.08.2010 у справі №20/84б боржника - Мале колективне підприємство “Луганський експедиційний загін підводно-технічних робіт”, ідентифікаційний код 13382782, м. Луганськ, вул. Чайковського, буд. 72 визнано банкрутом, та відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців тобто до 26.08.2011, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого ОСОБА_3, (ліцензія АВ №347386 від 27.02.2008., ідентифікаційний номер НОМЕР_1, який мешкає за адресою: м. Луганськ, кв. ДімітроваАДРЕСА_1).
Згідно ухвали господарського суду Луганської області від 11.10.2012 задоволено клопотання арбітражного керуючого ОСОБА_3В про дострокове припинення його повноважень в якості ліквідатора банкрута МКП “Луганський експедиційний загін підводно-технічних робіт” та призначено новим ліквідатором банкрута ОСОБА_2, (ліцензія АУ №547748 від 08.09.2010, що мешкає за адресою: м. Лутугіне Луганської області, вул. Лихачова, 6).
Господарським судом Луганської області неодноразово було продовжено повноваження арбітражного керуючого ОСОБА_2 в якості ліквідатора банкрута.
Ухвалою господарського суду Луганської області від 16.06.2014, розгляд справи у судовому засіданні було відкладено на 21.08.2014, яке не відбулося, у зв'язку з проведенням
антитерористичної операції на території Луганської області.
Відповідно до ч.1 ст. 1 Закону України “Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції”, п.1 розпорядження голови Вищого господарського суду України від 02.09.2014 №28-р визначено, що розгляд господарських справ, підсудних господарським судам, розташованим в районі проведення антитерористичної операції, здійснюється: господарських справ, підсудних господарському суду Луганської області - господарським судом Харківської області.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 06.04.2015 справу №20/84б про банкрутство МКП “Луганський експедиційний загін підводно-технічних робіт” призначено до розгляду у судовому засіданні на 21.05.2015.
Розпорядженням від 02.04.2015 № 18-р Вищий господарський суд України відповідно до ч.1 ст. 3 Закону України “Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції”, Указу Президента України від 12.11.2014 № 868/2014 “Про внесення змін до мережі господарських судів України” та на підставі подання Державної судової адміністрації України від 27.03.2015 № 8-5754/15 про можливість відновлення роботи господарського суду Луганської області, керуючись ст. 34 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” відновив роботу господарського суду Луганської області за адресою: м. Харків, проспект Леніна,5.
Господарським судом Харківської області відповідно до ухвали від 06.05.2015 матеріали справи №20/84б про визнання банкрутом МКП “Луганський експедиційний загін підводно-технічних робіт”, передано за територіальною підсудністю господарському суду Луганської області.
Ухвалою господарського суду Луганської області від 17.06.2015 справу №20/84б про визнання банкрутом МКП “Луганський експедиційний загін підводно-технічних робіт”, призначено до розгляду у засіданні суду.
Ухвалою господарського суду Луганської області від 28.01.2016, було відновленно матеріали справи № 20/84б в частині ухвал господарського суду Луганської області за переліком та постанови господарського суду Луганської області від 26.08.2010 про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатора банкрута.
Ухвалою господарського суду Луганської обалсті від 09.02.2016, у справі № 20/84б замінено кредитора - Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Луганську, на його правонаступника - Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Лисичанську Луганської області .
У минулі та у дане судові засідання ліквідатор банкрута ОСОБА_2 не прибув, вимог суду викладених в ухвалах від 17.06.2015, 30.07.2015, 22.10.2015, 26.11.2015, 28.01.2016 з невідомих причин не виконав .
За таких обставин, розгляд справи слід відкласти у іншому засіданні суду.
Керуючись ст. 1 Закону України “Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції”, п. 1 розпорядження голови Вищого господарського суду України від 02.09.2014 №28-р, розпорядженням Голови Вищого господарського суду України від 24.04.2015 № 20-р “Про внесення змін до розпорядження Вищого господарського суду України від 02.09.2014 № 28-р”, ст.ст. 1, 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ст.ст. 38, 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Відкласти розгляд справи у судовому засіданні на 07.07.2016, на 11 годин 00 хвилин, яке відбудеться у приміщенні господарського суду Луганської області за адресою: м. Харків, проспект Науки, 5, каб. 204.
2. Зобов'язати ліквідатора банкрута ОСОБА_2 - надати до господарського суду в строк до 04.07.2016 - поточний звіт ліквідатора щодо стану проведення ліквідаційної процедури у справі та належним чином засвідчені копії всіх наявних у нього документів, які стосуються справи №20/84б про банкрутство МКП “Луганський експедиційний загін підводно-технічних робіт”, м. Луганськ.
3. Зобов'язати кредиторів у справі №20/84б в строк до 04.07.2016 - надати до суду копії їх заяв з грошовими вимогами до банкрута та копії документів, що підтверджують ці вимоги ( при наявності).
4. Дану ухвалу надіслати: банкруту, ліквідатору ОСОБА_2; кредиторам у справі; Відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Луганській області.
Явка у судове засідання ліквідатора банкрута ОСОБА_2 та представників кредиторів й учасників процесу є обов'язковою.
Інформація про час і місце судового засідання додатково розміщена на сторінці суду (у розділі "Новини та події суду") офіційного веб-порталу "Судова влада в Україні" в мережі Інтернет (www.court.gov.ua/sudy/).
Суддя М.Ю. Ковалінас
Надр. 6 прим.
1 - до справи;
2-5 - кредиторам по справі:
- Ленінській МДПІ у м. Луганську ГУ ДФС у Луганській області (за двома адресами: 93401, вул. Енергетиків, 72, м. Сєвєродонецьк, та 93113, вул. Свердлова, 347, м. Лисичанськ)
- УПФУ у Ленінському районі м. Луганська (92800, смт. Біловодськ, вул. Філоненко, 11);
- Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Лисичанську (вул. Свердлова, буд. 347, м. Лисичанськ Луганської області);
6 - Відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції в Луганській області (вул. Єгорова, б.22, м. Сєвєродонецьк, Луганська область);
- банкруту - МКП “Луганський експедиційний загін підводно-технічних робіт”, м. Луганськ, вул. Чайковського, буд. 72, не направляється згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014р. № 1085-р, враховуючи інформацію за листом УДППЗ "Укрпошта" від 16.03.2015р. № 511-30-100, повідомлення здійснюється на сайті суду.
- ліквідатору ОСОБА_2, м. Лутугине Луганської області, вул. Лихачова, 6, не направляється згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014р. № 1085р, враховуючи інформацію за листом УДППЗ "Укрпошта" від 16.03.2015р. № 511-30-100, повідомлення здійснюється на сайті суду.
Вих. №
5 прим.