Ухвала від 01.04.2016 по справі 552/1648/16-а

КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ПОЛТАВИ

Справа №552/1648/16-а

Провадження № 2-а/552/55/16

УХВАЛА

01.04.2016 року суддя Київського районного суду м. Полтави Кузіна Ж.В. розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до військової частини НОМЕР_1 про зобов'язання вчинити дії,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Київського районного суду м. Полтави з позовом до військової частини НОМЕР_1 про зобов'язання вчинити дії, а саме зобов'язати зарахувати у строк військової служби термін навчання у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою з 21 серпня 1995 року по 13 червня 1998 рік.

Статтею 19 КАС України визначена предметна підсудність адміністративних справ, а саме місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні:

1) адміністративні справи, у яких однією зі сторін є орган чи посадова особа місцевого самоврядування, посадова чи службова особа органу місцевого самоврядування, крім тих, які підсудні окружним адміністративним судам;

2) усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності;

4) усі адміністративні справи щодо спорів фізичних осіб з суб'єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг;

5) адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби щодо виконання ними рішень судів у справах, передбачених пунктами 1-4 частини першої цієї статті;

6) адміністративні справи щодо:

примусового повернення іноземців чи осіб без громадянства в країну походження або третю країну;

примусового видворення іноземців чи осіб без громадянства з України;

затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців чи осіб без громадянства, які підлягають примусовому видворенню з України;

затримання з метою ідентифікації та забезпечення передачі іноземців чи осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію.

Як вбачається з позовної заяви, позивачем заявлені позовні вимоги , що не підсудні Київському районному суду м. Полтави як адміністративному суду.

П.6 ч.3 ст. 108 КАС України визначено, що позовна заява повертається позивачеві, якщо справа не підсудна цьому адміністративному суду.

Керуючись п.6 ч.3 ст. 108 КАС України,-

УХВАЛИВ:

Повернути ОСОБА_1 позовну заяву до військової частини НОМЕР_1 про зобов'язання вчинити дії.

Копію ухвали та позовну заяву з додатками надіслати позивачу.

Роз'яснити, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Харківського апеляційного адміністративного суду через Київський районний суд м. Полтави протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Ж.В.Кузіна

Попередній документ
56922423
Наступний документ
56922425
Інформація про рішення:
№ рішення: 56922424
№ справи: 552/1648/16-а
Дата рішення: 01.04.2016
Дата публікації: 28.09.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Київський районний суд м. Полтави
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, у тому числі пенсійного страхування осіб, звіл