Макарівський районний суд Київської області
Справа № 370/3168/15-к
Іменем України
22.03.2016
Макарівський районний суд Київської області у складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3
при розгляді у відкритому судовому засіданні в смт. Макарові Київської області у кримінального провадження №12015110210000770 від 07.09.2015 року, за яким обвинувачується
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець с. Калинівка Макарівського району Київської області, зареєстрований в АДРЕСА_1 , громадянин України, українець, з не повною середньою освітою, не одружений, тимчасово не працюючий, раніше судимий у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України,
На розгляді в суді перебуває зазначене кримінальне провадження.
ОСОБА_4 в судове засідання 22.03.2016 не з'явився, причини неявки суду не повідомив, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.
Міра запобіжного заходу щодо ОСОБА_4 , застосовувалась у вигляді особистого зобов'язання.
Відповідно до ст. 323 КПК України якщо обвинувачений, до якого не застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, не прибув за викликом у судове засідання, суд відкладає судовий розгляд, призначає дату нового засідання і вживає заходів до забезпечення його прибуття до суду. Суд також має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого та/або ухвалу про накладення на нього грошового стягнення в порядку, передбаченому главами 11 та 12 цього Кодексу.
Привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу про здійснення приводу, до місця її виклику в зазначений в ухвалі час.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 123, 136, 262, 288 КПК України,-
Здійснити привід в судове засідання на 28 квітня 2016 року об 12 год. 00 хв. в приміщення Макарівського районного суду Київської області, обвинуваченого:
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець с. Калинівка Макарівського району Київської області, зареєстрований в АДРЕСА_1 .
Виконання ухвали доручити Макарівському відділенню поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області.
Контроль виконання покласти на прокуратуру Макарівського відділу Києво - Святошинської місцевої прокуратури Київської області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий ОСОБА_1