Справа № 201/3940/16-ц
Провадження № 2/201/1546/2016р.
про відкриття провадження у цивільній справі
21 березня 2016р. суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська - Ткаченко Н.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 (треті особи - ОСОБА_3, Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області) про усунення перешкод у користуванні власністю, визнання особи, такою, що втратила право користування житловим приміщенням,
До Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська 17.03.2016р. надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 (треті особи - ОСОБА_3, Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області) про усунення перешкод у користуванні власністю, визнання особи, такою, що втратила право користування житловим приміщенням, яка була передана у провадження судді Ткаченко Н.В. - 18.03.2016р.
Підсудність розгляду справи визначена згідно положень ч.1 ст. 114 ЦПК України, оскільки відповідно до п. 42 Постанови Пленуму Вищого спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ № 3 «Про деякі питання юрисдикції загальних судів та визначення підсудності цивільних справ» від 01.03.2013р. підсудність позовів про право володіння та користування нерухомим майном визначається за місцем знаходження цього майна.
Запит на адресу ВАДР управління з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України ГУДМС України в Дніпропетровській області відносно надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) відповідача та третьої особи ОСОБА_3 буде надіслано 21.03.2016р. одночасно з відкриттям провадження по цивільній справі.
Враховуючи, що підстав для повернення позивачу позовної заяви, відмови у відкритті провадження не встановлено, керуючись ч. 3, 4, 5 ст. 122, п.5 ч. 1 ст. 293 ЦПК України, суддя,
Відкрити провадження у цивільній справі № 201/3940/16-ц за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 (треті особи - ОСОБА_3, Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області) про усунення перешкод у користуванні власністю, визнання особи, такою, що втратила право користування житловим приміщенням.
Призначити проведення судового засідання у справі на 11год. 00хв. 20 квітня 2016р.
Запропонувати відповідачу та третім особам у строк не пізніше дня судового засідання надати суду письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана з мотивів недотримання правил підсудності протягом п'яти днів в апеляційний суд Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська.
Суддя: Ткаченко Н.В.