Ухвала від 29.03.2016 по справі 816/4855/15

УХВАЛА

29 березня 2016 р.Справа № 816/4855/15

Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Калитка О.М., розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 24.02.2016р. по справі № 816/4855/15

за позовом ОСОБА_1

до Полтавського обласног центру зайнятості третя особа Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості

про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 24.02.2016р. відмовлено в задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до Полтавського обласного центру зайнятості третя особа Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії.

На зазначену постанову ОСОБА_1 подано апеляційну скаргу разом з клопотанням про звільнення від сплати судового збору.

Відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України "Про судовий збір" враховуючи майновий стан сторони, суд може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше ніж до ухвалення судового рішення у справі.

Згідно з ч. 1 ст. 88 Кодексу адміністративного судочинства України суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою зменшити розмір належних до оплати судових витрат чи звільнити від їх оплати повністю або частково, чи відстрочити або розстрочити сплату судових витрат на визначений строк.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.

З огляду на зазначене, інші перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Харківським апеляційним адміністративним судом відсутні.

Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 24.02.2016р. по справі № 816/4855/15 за позовом ОСОБА_1 до Полтавського обласного центру зайнятості третя особа Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії.

Відстрочити сплату судового збору до розгляду справи по суті в порядку апеляційного оскарженння.

Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.

Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Харківського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя (підпис) Калитка О.М.

Попередній документ
56782949
Наступний документ
56782951
Інформація про рішення:
№ рішення: 56782950
№ справи: 816/4855/15
Дата рішення: 29.03.2016
Дата публікації: 01.04.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: