28.03.2016 р. Справа №914/567/16
за позовом: Публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”, м. Київ
до відповідача: Комунального підприємства “Жовкватеплоенерго””, м.Жовква, Жовківський район, Львівська область
про стягнення заборгованості за договором № 2309/14-ТЕ-21 купівлі-продажу природного газу від 23.02.2012р. в сумі 4 738,37 грн.
Суддя Коссак С.М.
при секретарі Сало О.А.
Представники:
Від позивача: не з'явився.
Від відповідача: ОСОБА_1 - представник за довіреністю № 893 від 04.11.2015р.
На розгляд господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” до Комунального підприємства “Жовкватеплоенерго” про стягнення заборгованості за договором № 2309/14-ТЕ-21 купівлі-продажу природного газу від 23.02.2012р. в сумі 4 738,37 грн.
Ухвалою суду від 03.03.2016 року призначено розгляд справи на 28.03.2016 року.
Представник позивача в судове засідання не з'явився, через канцелярію суду подав клопотання про відкладення розгляду справи (вх. № 13110/16 від 28.03.2016р.).
Представник відповідача в судове засідання з'явився, надав усні пояснення по суті спору, подав клопотання про зменшення пені (вх. № 13104/16 від 28.03.2016р).
Враховуючи неявку представника позивача, подане ним клопотання про відкладення розгляду справи та забезпечуючи сторонам можливість подати додаткові докази по справі, суд дійшов висновку відкладення розгляду справи.
Виходячи з наведеного та керуючись нормами ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, - суд
1. Розгляд справи відкласти на: 18.04.16 р. о 10:25год.
2. Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128, каб. 205, 2-й поверх.
3. Зобов'язати сторін:
Позивача:
- надати письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;
- подати до суду оригінали документів (для огляду в судовому засіданні), доданих до позовної заяви;
- звірити взаєморозрахунки з відповідачем по заборгованості, що є предметом даного спору, конкретизований та документально підтверджений оригінал акту звірки взаєморозрахунків, підписаний сторонами надати суду;
- надати суду доказ часткової або повної оплати сплати заборгованості по договору, що є предметом даної справи;
- всі докази в обґрунтування правової позиції по суті спору;
- з'явитись в судове засідання чи забезпечити явку уповноваженого представника.
Відповідача:
- надати письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;
- надати суду документально - обґрунтований письмовий відзив на позовну заяву, копію якого направити позивачу, докази направлення подати суду;
- надати суду докази часткової або повної оплати заборгованості перед позивачем, стягнення якої є предметом позову;
- звірити взаєморозрахунки з позивачем по заборгованості, що є предметом даного спору, конкретизований та документально підтверджений оригінал акту звірки взаєморозрахунків , підписаний сторонами надати суду;
- надати контррозрахунок штрафних санкцій;
- надати суду всі докази в обґрунтування правової позиції по суті спору;
- з'явитись в судове засідання чи забезпечити явку уповноваженого представника.
Суддя Коссак С.М.