Справа № 541/551/16-ц
Провадження № 2/541/391/2016
18 березня 2016 року м.Миргород
Суддя Миргородського міськрайонного суду Полтавської області ГРИБ М.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління, «третя сторона» Перша Миргородська державна нотаріальна контора, про визнання приватизації квартири та договору купівлі-продажу недійсними,-
03.03.2016 року ОСОБА_1 звернулася в суд із зазначеним позовом.
Ухвалою судді Миргородського міськрайонного суду від 09 березня 2016 року вказана позовна заява була залишена без руху, як така, що не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України і позивачці було надано строк 3 дні для усунення недоліків позовної заяви та доплати судового збору. Одночасно їй було роз'яснено про наслідки не усунення недоліків позовної заяви у зазначений термін.
Копію згаданої ухвали позивачка отримала 12.03.2016 року, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення (Повідомлення долучено до матеріалів позовної заяви).
Отже, позивачка в строк до 15.03 2016 року, включно, зобов'язана була усунути недоліки позовної заяви.
Однак, у зазначений термін позивачка не усунула недоліки, на які вказував суддя у своїй ухвалі та не долучила до неї документ про доплату судового збору.
Відповідно ст. 121 ч.2 ЦПК України якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк не усуне недоліків позовної заяви, то вона вважається неподаною і повертається позивачеві.
При викладених обставинах згадану заяву згідно ч.2 ст.121 ЦПК України слід визнати неподаною та повернути позивачці.
Керуючись ст. ст. 119, 121 ч.2 ЦПК України ,-
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління, «третя сторона» Перша Миргородська державна нотаріальна контора, про визнання приватизації квартири та договору купівлі-продажу недійсними, - вважати неподаною та повернути її позивачу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційний суд Полтавської області через Миргородський міськрайонний суд в 5 -денний термін з дня отримання копії цієї ухвали.
ССуддя: ОСОБА_3