17 березня 2016 року Справа № 804/1441/16
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Ляшко О.Б., перевіривши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Індустріального відділу державної реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровського міського управління юстиції про зобов'язання вчинити дії, -
ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до Індустріального відділу державної реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровського міського управління юстиції, в якому просить:
- зобов'язати Індустріальний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровського міського управління юстиції внести зміни до актового запису про шлюб № 2502 від 27.12.1958 р., складеного Кіровським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровського міського управління юстиції, шляхом виправлення національності нареченої (ОСОБА_1) з "українка" на "німкеня".
Позовна заява відповідає вимогам, встановленим ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, підсудна Дніпропетровському окружному адміністративному суду та підстав для її повернення або відмови у відкритті провадження у справі не має.
Керуючись ст.ст. 104-107, 110 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Відкрити провадження в адміністративній справі № 804/1441/16.
Призначити справу до розгляду у судовому засіданні на 29 березня 2016 року о 16:00 год. у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м.Дніпропетровськ, вул. Академіка Янгеля, 4, зала 10.
Запропонувати відповідачу подати до суду письмові заперечення проти позову та докази, які в нього є.
Здійснювати розгляд адміністративної справи одноособово суддею Ляшко О.Б.
Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права та обов'язки; відповідачу - копію позовної заяви та доданих до неї документів.
Особи, які беруть участь у справі, або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документа, що посвідчує особу кожного, та документа, що засвідчує повноваження їх представників.
Відповідно до ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства, особи, які беруть участь у справі мають право заявляти клопотання про розгляд справи за їх відсутності в порядку письмового провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.Б. Ляшко